Artykuły

FORUM KOBIET VI EDYCJA

 

VI WROCŁAWSKIE FORUM KOBIET

 

18 czerwca 2018 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym w Kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się VI edycja Wrocławskiego Forum Kobiet, organizowanego przez Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Hasłem tegorocznego WFK jest „Ekologiczna kobieta w cyfrowym świecie”.

Patronem Głównym wydarzenia jest firma 3M Wrocław Sp. z o.o.

W tym roku w programie m.in. wykłady o zasadach savoir-vivre'u w biznesowej komunikacji i na co dzień oraz właściwych wyborach w zagonionym świecie - Bóg, kasa, rock and roll, smog cichy zabójca, nowe technologie w cyfrowym świecie, wykłady o zdrowiu, zdrowym żywieniu, pielęgnacji duszy i ciała, znamionach i pieprzykach, tajnikach chirurgii plastycznej, pięknie zdrowego uśmiechu, pokochaniu siebie tu i teraz oraz wiele inspirujących rozmów z gośćmi specjalnymi.

Gośćmi specjalnymi VI edycji będzie: Paweł Deląg o swoim zawodzie mówi: "Aktorstwo jest możliwością opowiadania o namiętnościach, o całej dziwaczności świata. Aktorstwo jest odbiciem, można za jego pośrednictwem opowiedzieć dużo własnych przeżyć". Debiutował w 1993 roku w roli serbskiego uchodźcy u samego Stevena Spielberga w Liście Schindlera, Kobiety szepczą, że to najprzystojniejszy polski aktor! Beata Tadla – dziennikarka, od 1991 roku związana z mediami. W TVN była gospodynią m.in. głównego wydania Faktów, a w TVP – Wiadomości oraz programów publicystycznych. Zdobywczyni tytułu „Mistrz Mowy Polskiej” i tytułu „Najlepiej Ubrana Kobieta Mediów”. Wykładowca. Pracuje m.in. ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego i SWPS. Prowadzi szkolenia z wystąpień publicznych. Potrafi skutecznie rozprawić się z tremą. Szymon Hołownia – Polski dziennikarz, publicysta, pisarz, dwukrotny laureat nagrody Grand Press. Wydał kilkanaście książek o tematyce społecznej i religijnej. Odznaczony przez Rzecznika Praw Dziecka „Odznaką honorową za zasługi dla ochrony praw dziecka”. Jest Ambasadorem Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt – prowadzący program TV "Ostre Cięcie", założyciele sieci salonów WS ACADEMY, kreatorzy i pasjonaci fryzjerstwa. Autorzy wielu stylizacji do sesji zdjęciowych, programów telewizyjnych i pokazów mody.

Co roku gościmy ponad 500 przedstawicielek wrocławskiego i dolnośląskiego biznesu, kultury i nauki.

Po raz pierwszy w historii Wrocławskiego Forum Kobiet mają Państwo także możliwość wzięcia udziału w wieczornym after party w restauracji 1450.

W załączeniu znajduje się zaproszenie na VI Wrocławskie Forum Kobiet i zaproszenie na wieczorne after party oraz program Forum. Udział w Forum jest bezpłatny – wystarczy wypełnić poniższy formularz do 14 czerwca br.

FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO 

Nie może Państwa zabraknąć! Zapraszamy!

 


PATRONAT HONOROWY


PATRON GŁÓWNY


PATRON ZŁOTY 

Viessmann_orange_2017.png

LOGO_GW_Krakowska31_RGB.jpg

 

 

 

 Logo_A_1.jpg

LOGO_MPWiK.jpg

1-niebieski_napis.png

INGLOT_logo.png

 

Vincent.jpg

logo_think_love_juices__vegan_food_logo.jpg

DZT_3_logotypy.png

kawa.jpg

Logo_Vergnano.jpg

 

 

SUPER_BABKA_PL_LOGO_2017_Q.png

dentalscan.png

platinum.jpg

WS-ACADEMY-BLACK.png

 

 

 


PATRON SREBRNY

 

biale_tlo.png

 

blanx.png

 

enzympro.jpg

KB_2013.jpg

 

vozilla.jpg

Doti_logo_ciemne.jpg

digital_sense_logo_expand_cmyk.jpg

opstalent-logo-RGB.png

archicom.jpgorganiquee.png

 


 PATRONAT MEDIALNY

logo_prw_podluzny_bezczestotliwosci.jpg

logo_WROClife.png

 

 

 

 Logo_PMI_PC-C291_Blue_20171.jpg

business_man_todayv1.png