Artykuły

Oferta

Zachodnia Izba Gospodarcza została powołana w celu wspierania i reprezentowania interesów gospodarczych zrzeszonych w niej podmiotów. W skład oferty wchodzą:

Szkolenia

Członkowie Izby mają możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach, które są organizowane w Centrum Konferencyjnym Izby. Szkolenia będą obejmowały różnorodną tematykę odpowiadającą na potrzeby Członków. Uczestnictwo w szkoleniu niesie ze sobą wiele korzyści, począwszy od zdobycia bądź uzupełnienia wiedzy, możliwość poznania warsztatu trenera, jak też nawiązania cennych kontaktów.

Zasady współpracy dotyczące zorganizowania szkolenia określane są indywidualnie w odniesieniu do każdego przedsięwzięcia.

Spotkania z ekspertami

Członkowie Izby mają możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych spotkaniach z ekspertami z różnych dziedzin, takich jak: finanse, bankowość, podatki, prawo. Spotkania z ekspertami to doskonała okazja do wysłuchania ciekawych opinii, zadania ważkich i nurtujących pytań, jak również do nawiązania cennych kontaktów.

Doradztwo

Członkowie Izby mają możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa, które jest udzielane
w salach Izby. Doradztwo świadczone jest w m.in. w tematach: prawo pracy, handlowe, podatki, środki pomocowe, rozwiązania IT, CSR, PR, organizacja eventów.

Firma Tygodnia

Każdy Członek ma możliwość umieszczenia loga oraz informacji dotyczącej swojej działalności w specjalnej (świadczonych usług, posiadanych produktów) zakładce „Firma Tygodnia” znajdującej się na stronie internetowej ZIG-u. Dzięki tej usłudze firma zyskuje dotarcia do szerszego grona odbiorców.

Firma - Firmom

Każdemu Członkowi przysługuje możliwość przesłania do biura ZIG specjalnej oferty, która w imieniu Izby zostanie rozesłana do wszystkich firm zrzeszonych w Izbie

Promocja nowych Członków

Każdy nowy Członek Izby ma możliwość bezpłatnego przesłania krótkiej informacji o swojej firmie, produktach, usługach na stronie zig.pl w zakładce „Nowi Członkowie”.
Informacje o nowych Członkach będą każdorazowo zamieszczane na stronie Izby oraz w magazynie Horyzonty.

Reklama w ZIG

Każdy Członek Izby ma możliwość promowania swoich usług oraz produktów. Promocja może odbywać się poprzez: umieszczenie reklamy na stronie www, umieszczenie reklamy w magazynie Horyzonty, umieszczenie reklamy podczas spotkań, szkoleń, seminariów i konferencji.

Współpraca międzynarodowa

Członkowie Izby mają możliwość wzięcia udziału w spotkaniach z przedsiębiorcami
z innych państw. Izba kilka razy do roku organizuje we współpracy z zagranicznymi partnerami spotkania Członków z przedsiębiorcami m.in. z Niemiec, Czech, czy Ukrainy. Udział w spotkaniach międzynarodowych otwiera nowe możliwości działania.

Prezentacja produktów

Członkowie Izby mają możliwość wzięcia udziału w spotkaniach prezentacyjnych produktów różnych firm. Udział w prezentacjach to nie tylko okazja do poznania nowych rozwiązań, ale także szansa na nawiązanie cennych kontaktów.
Zasady współpracy dotyczące prezentacji produktów określane są indywidualnie
w odniesieniu do każdego przedsięwzięcia.

Rabaty

Specjalnie dla naszych Członków negocjujemy lepsze warunki korzystania z przedsięwzięć objętych patronatem Izby oraz promowanych na naszej stronie internetowej.

Centrum Biznesowo-Konferencyjne

Mamy do zaoferowania komfortowe warunki w naszych salach konferencyjnych w samym centrum Wrocławia. Sale są klimatyzowane i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zachęcamy do organizowania spotkań, szkoleń, seminariów i konferencji.

Wszelkie informacje dotyczące naszych ofert będą systematycznie zamieszczane na stronie internetowej.

Pliki do pobrania:
Download this file (Reklama w ZIG.pdf)Reklama w ZIG