wtorek, 30 wrzesień 2014 11:42

Spotkanie B2B z holenderskim producentem systemów wbudowanych

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wrocławski Park Technologiczny organizuje spotkanie B2B z holenderską firmą AcQ Inducom zajmującą się projektowaniem i produkcją systemów wbudowanych (http://www.acq.nl/). Produkty firmy znajdują zastosowanie w przemyśle lotniczym, obronnym, transporcie, telekomunikacji, motoryzacji, nauce i automatyce przemysłowej.

Firma szuka potencjalnych klientów dla swoich produktów jak również partnerów biznesowych mogących dostarczać produkty i usługi związane z systemami wbudowanymi (produkcja komponentów, design analogowy RF, testy środowiskowe).Agenda spotkania i formularz zgłoszeniowy w załączeniu.

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 6 października, o godz. 10:00 w budynku ALFA Wrocławskiego Parku Technologicznego, przy ul. Klecińskiej 123 we Wrocławiu. Szczegółowe informacje dostępne pod linkiem http://www.technologpark.pl/pl/aktualnosci?article=18617.

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, prosimy o odesłanie wypełnionego i podpisanego formularza na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowo istnieje opcja zaproszenia przedstawicieli firmy AcQ Inducom do siedziby Państwa firmy w dniu 7 października. W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z Wrocławskim Parkiem Technologicznym, tel. 71 798 58 91.

Czytany 8600 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 30 wrzesień 2014 11:50