środa, 01 październik 2014 12:37

Udział w projekcie CSR drogą do innowacji

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdeczenie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w projekcie "CSR drogą do innowacji" w ramach którego będziecie mieli Państwo okazję do przetestowania Modelu Arinova CSR Leader Thinking. Poniżej przedstawiamy list koordynatorki projektu Pani Agnieszki Kowalczyk skierowany do Członków ZIG.

 

Szanowni Państwo,

chciałabym zaprosić Państwa firmę do przetestowania Modelu Arinova CSR Leader Thinking, stworzonego w ramach projektu „CSR drogą do innowacji”, oraz zachęcić do przystąpienia do Certyfikacji w ramach ww. projektu. W załączeniu przesyłam stosowne dokumenty rekrutacyjne.

Jednocześnie wyjaśniam, że aby wziąć udział w projekcie i przystąpić do certyfikacji, należy uzupełnić dokumenty rekrutacyjne oraz zalogować się na stronie www.arinova.innowacjecsr.eu. Na wskazanej stronie dostępny jest nasz model Arinova CSR Leader Thinking, który poprzez 10 prostych kroków ułatwia firmie wdrożenie działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Firma, która przejdzie model oraz spełni warunki kwalifikowalności (należy do mikro, małych albo średnich przedsiębiorstw i ma siedzibę na Dolnym Śląsku), będzie mogła zgłosić swój udział w certyfikacji oraz w razie chęci, w konkursie Leader of CSR Innovation, w którym wyróżnieni zostaną autorzy najciekawszych innowacji wypracowanych w oparciu o Model Arinova CLT. Model może też być testowany w firmach 1-osobowych.

Jakie są korzyści z przystąpienia do Certyfikacji? Między innymi:

 -udział w Międzynarodowej Konferencji, podczas której firmy wdrażające Model zostaną wyróżnione Certyfikatem Arinova Social Open Business oraz pamiątkową statuetką (grudzień 2014);

-promocja firmy w prasie i na portalach internetowych;

-prezent specjalny od Lidera Projektu (30% zniżka na wybrane szkolenia);

-dostęp do specjalistycznych szkoleń on-line (ABC innowacyjnego zarządzania);

-możliwość udziału w prestiżowym konkursie LEADER OF CSR INOVATION.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY.

PS. Pierwsza edycja Certyfikacji została zauważona przez ogólnopolskie portale poświęcone tematyce CSR i innowacjom- artykuł na temat projektu, samego modelu Arinova CLT i firm, które go wdrożyły pojawił się między innymi na ogólnopolskim Portalu Innowacji www.pi.gov.pl. Artykuł dostępny poniżej:

http://www.pi.gov.pl/PARP/chapter_86197.asp?soid=EEC952DEF0304EB6BEFE8F423C769579

Pozdrawiam,

Agnieszka Kowalczyk

 

 

Czytany 8679 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 listopad 2014 12:20