czwartek, 02 październik 2014 08:10

Konferencja "Skrzydła Biznesu"

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziennik Gazeta Prawna zaprasza wszystkich przedsiębiorców i ludzi biznesu do udziału w konferencji "Skrzydła Biznesu", która odbędzie się 9 października 2014 r. w Hotelu Mercure, Plac Dominikański, Wrocław.

 

Polscy przedsiębiorcy dzięki swej pracy i inicjatywie skutecznie bronią pozycji rynkowej i wciąż poszukują nowych rozwiązań umożliwiających nieustanny rozwój. Doceniając ich postawę, Dziennik Gazeta Prawna już po raz piąty organizuje „Skrzydła Biznesu. "Skrzydła Biznesu" to kompleksowy projekt skierowany do sektora MSP składający się z prestiżowego rankingu firm, cyklu konferencji oraz merytorycznych dodatków w całym nakładzie Dziennika Gazety Prawnej.

Podczas każdej z imprez, zaproszeni eksperci udzielą porad z zakresu pozyskiwania kapitału, zarządzania należnościami i wprowadzania innowacji.

Udział w spotkaniach i rankingu jest całkowicie bezpłatny.

W ramach spotkania odbędzie się szkolenie prowadzone przez Brian Tracy International nt. Skuteczności w sprzedaży.

 

Serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału w piątej edycji Skrzydeł Biznesu,

 

Jadwiga Sztabińska
Redaktor naczelna Dziennika Gazety Prawnej

UWAGA – liczba miejsc ograniczona. Tylko osoby, które zarejestrują się za pomocą formularza zgłoszeniowego mają gwarancję wzięcia udziału w spotkaniu.

http://www.gazetaprawna.pl/konferencje/skrzydla_biznesu/zgloszenie-na-konferencje

Wszelkie pytania proszę kierować do p. Piotra Kowalewskiego, Tel. 519-061-422, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">pTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 9724 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 listopad 2014 12:26