Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
środa, 26 listopad 2014 09:00

Relacja z drugiego spotkania z Vito Casettim i firmą ARUM SA

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

24 listopada 2014 roku w Centrum Biznesowo-Konferencyjnym Zachodniej Izby Gospodarczej odbyło się kolejne spotkanie z Vito Casettim – znanym i cenionym podróżnikiem, dziennikarzem, autorek kilku książek o rodzinnych Włoszech, przede wszystkim Toskanii i Dolomitach. Publiczność miała więc okazję posłuchać o pasmie górskim w północno – wschodniej części Włoch. Tym samym Dolomity w opowieściach Vito Casettiego stały się jeszcze bardziej malowniczym miejscem – za sprawą okolicznościowego pokazu slajdów.

Opowieści o związkach Casettiego z Włochami i Polską (jego matka jest Polką) poprzedziło krótkie przywitanie gości przez Tomasza Góreckiego – Dyrektora Oddziału ARUM SA – firmy pomagającej w zarządzaniu finansami. Następnie, po wystąpieniu Vito Casettiego, który reprezentuje ARUM SA od trzech lat, rozpoczęło się Forum biznesowe, podczas którego przedstawiono różnicę pomiędzy edukacją biznesową a finansową. Wszyscy goście zostali również zaproszeni na szkolenie z ARUM SA, podczas którego mieliby okazję zgłębić tajniki świata finansów – z korzyścią dla własnych oszczędności.

Wieczór, który można było uznać za przyjemny i pożyteczny, zakończył się degustacją wina i włoskim poczęstunkiem, z którego z miłą chęcią skorzystała większość uczestników spotkania.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wieczoru

Czytany 10158 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 grudzień 2014 09:59

Galeria

{gallery}287{/gallery}