środa, 08 kwiecień 2015 07:19

AB rekrutuje do nowego centrum w Magnicach

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już w wakacje 2015 roku rusza w Magnicach koło Wrocławia centrum dystrybucyjno – logistyczne AB S.A., największego dystrybutora IT i elektroniki w Europie Środkowo-Wschodniej. To jedna z kluczowych inwestycji spółki w ostatnich latach, dzięki której cała grupa AB uzyska przewagę rynkową w obszarze logistyki.

Do nowej lokalizacji przeniesiony zostanie nie tylko cały dział magazynowo-logistyczny, który będzie korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu automatyki magazynowej, ale także cała struktura centrali spółki mieszczącej się we Wrocławiu przy ul. Kościerzyńskiej.  Nowa siedziba spółki AB będzie miała powierzchnię 27 tyś. m², czyli 2,5 krotnie razy większą niż obecnie.

- W związku z ciągłym rozwojem i otwarciem nowego centrum logistycznego w Magnicach poszukujemy obecnie nowych pracowników na stanowiska specjalistyczne, z doświadczeniem w pracy magazynowej oraz stażystów. Ponieważ spółka kładzie duży nacisk na rekrutację wewnętrzną to każdy z pracowników ma możliwość rozwoju zawodowego. Oznacza to, że dajemy ambitnym pracownikom szansę na przekwalifikowanie się i możliwość awansu – mówi Andrzej Bilski, dyrektor ds. personalnych w AB S.A.

Wśród kandydatów AB S.A. poszukuje głównie:

  • handlowców z branży IT, GSM, AGD
  • pracowników działów logistycznych (magazynierów)
  • kupców (produkt managerów)
  • stażystów do wszystkich działów (głównie studenci ostatnich lat studiów)

W nowoczesnym centrum AB S.A. w Magnicach pracownicy będą mogli liczyć m.in. na technologicznie zaawansowane stanowiska pracy, przyjazną atmosferę, dającą możliwość rozwoju zawodowego, kantynę pracowniczą. Standardem w spółce AB są także świadczenia pozapłacowe, takie jak dofinansowane lekcje j. angielskiego, czy pakiet multisport.

Wszelkie aktualne oferty pracy oraz zasady rekrutacji znajdują się na stronie: www.ab.pl/kariera

Czytany 6036 razy