środa, 15 kwiecień 2015 08:39

Bieg Kobiet we Wrocławiu zakończony sukcesem!

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zachodnia Izba Gospodarcza oraz III Wrocławskie Forum Kobiet były partnerami Biegu Kobiet, który odbył się 11 kwietnia 2015 roku w Parku Szczytnickim we Wrocławiu. Ponad 200 kobiet o godzinie 12:00 wystartowało z wrocławskiej Pergoli, by pokonać dystans 5 kilometrów. Trasa wiodła przez jeden z największych i najpiękniejszych parków w mieście - Park Szczytnicki. Pogoda na szczęście dopisała, a wszystkie uczestniczki biorące udział w biegu otrzymały pamiątkowe medale.

Miło jest nam poinformować, że nasza koleżanka - Alina Kudryńska - Kierownik Centrum Biznesowo-Konferencyjnego ZIG również wzięła udział w Biegu Kobiet, zajmując wysokie miejsce. Gratulujemy i życzymy dalaszych sukcesów!

Bieg Kobiet jest cykliczną imprezą mającą na celu promocję zdrowego trybu życia wśród kobiet aktywnych zawodowo. Ma na celu pokazanie, że codzienna, nawet kilkuminutowa, aktywność fizyczna pozwala zredukować stres związany z wykonywaną pracą, jak również przyczynia się do rozwiązywania wielu problemów zawodowych, dzięki wspomnianej formie odpoczynku.

 

 

 

                                

Czytany 8111 razy Ostatnio zmieniany środa, 15 kwiecień 2015 09:23