czwartek, 16 kwiecień 2015 09:12

Relacja z Walnego Zgromadzenia Członków ZIG

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

15 kwietnia 2015 roku odbyło się coroczne Walne Zgromadzenie Członków Zachodniej Izby Gospodarczej, które otworzył Przewodniczący Rady Izby – Grzegorz Dzik. Podczas Walnego Zgromadzenia Prezes Zarządu ZIG Marek Pasztetnik przedstawił  raport z działalności Izby w roku 2014, natomiast Dyrektor ds. Klientów Kluczowych i Organizacji Imprez – Eliza Greber, Dyrektor ds. Współpracy Międzynarodowej – Sylwia Lasota oraz  Dyrektor ds. Innowacji i Funduszy Międzynarodowych – dr. inż. Julita Markiewicz-Patkowska przedstawiły plan działalności Izby na rok 2015, który spotkał się z jednogłośnym zatwierdzeniem przez wszystkich obecnych na sali.

Władze ZIG poinformowały również o utworzeniu przedstawicielstwa Izby w stolicy Saksonii - Dreźnie, nad którego uruchomieniem trwały intensywne prace przez ostatnie miesiące.

W roku 2014 w poczet Członków Zachodniej Izby Gospodarczej zostały przyjęte 53 firmy, tym samym została utrzymana tendencja wzrostowa, jeśli chodzi o rozwój Izby.

Dokonano także wyborów uzupełniających do Komisji Rewizyjnej. W jawnym głosowaniu na Członka Komisji wybrano Teresę Kachniarz – Dyrektor Raiffeisen Bank Polska S.A. Oddział we Wrocławiu.

W trakcie Walnego Zgromadzenia przewodniczący Komisji Rewizyjnej – Jan Ogiński przedstawił raport finansowy za rok ubiegły,  który spotkał się z jednogłośnym przyjęciem, zaś przewodniczący Sądu Koleżeńskiego – Edward Andrzejczak w swoim sprawozdaniu zaznaczył, iż w roku 2014 Sąd Koleżeński nie miał podstaw do rozpatrywania żadnego postępowania. Powyższy raport również został jednogłośnie przyjęty przez uczestników Walnego Zgromadzenia.

Warto zaznaczyć, że i tym razem Walne Zgromadzenie przebiegło sprawnie i prawidłowo. Wszystkie uchwały zostały zatwierdzone przez Członków Izby, jak również kierunki rozwoju na kolejny rok.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia:

Czytany 8345 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 16 kwiecień 2015 13:18