czwartek, 07 maj 2015 07:45

Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy 2015 uruchomiony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Konkursie "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy 2015", organizowany przez Business Centre Club i Lożę Dolnośląską BCC. W załaczniku przedstawiamy Państwu regulamin konkursu, harmonogram, jak również ankietę, którą należy wypełnić, aby wziąć udział w niniejszym konkursie i przesłać (sugerowany druk dwustronny dla ochrony środowiska)  do biura Loży Dolnośląskiej BCC w terminie do 26 maja 2015 roku.

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres korespondencyjny: Loża Dolnośląska BCC, ul. Metalowców 25, 54-156 Wrocław.

Wszystkie niezbędne dokumenty i informacje związane z konkursem "URZĄD SKARBOWY PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCY" znajdą Państwo również na stronach internetowych Business Centre Club pod adresem: http://www.bcc.org.pl/Urzad-Skarbowy-Przyjazny-Przedsiebiorcy.1129.0.html

Najważniejszym celem konkursu, zgodnie z jego regulaminem, jest tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, tak aby miały one wymiar współpracy, a nie walki. Jest to bardzo ważne zarówno dla środowiska gospodarczego, jaki dla administracji skarbowej.

 

Zapraszamy!

Czytany 8130 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 12 maj 2015 07:52