wtorek, 06 październik 2015 11:40

Tłumaczenia, kursy językowe Filos Logos

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą Centrum Języków Obcych Filos Logos, adresowaną do Członków Zachodniej Izby Gospodarczej. Centrum Języków Obcych Filos Logos we Wrocławiu zajmuje się szeroko pojętym wsparciem językowym. Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne zarówno pisemne, jak i ustne w wielu branżach. Oferujemy wsparcie w ponad 30 językach!

 

Przykładowe działania:

  • tłumaczenia zwykłe stron internetowych, materiałów marketingowych (broszury, ulotki, biuletyny, katalogi, grafiki);
  • tłumaczenia przysięgłe;
  • tłumaczenia ustne (symultaniczne i konsekutywne);
  • wsparcie językowe w sprawach urzędowych;
  • konsultacje językowe;
  • branżowe szkolenia językowe dla firm;
  • kursy językowe dla pracowników.

 

Korzystając z naszej oferty tłumaczeniowej, zapewniamy Państwu darmową wycenę oraz atrakcyjną ofertę cenową dla członków ZIG (w załączniku cennik).

Zachęcam do składania zapytań pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Filos Logos należy do FL Group, w której funkcjonuje agencja PR-owa i marketingowa PaRoots (www.paroots.pl). Dzięki temu możemy redagować przetłumaczone teksty tak, aby stworzyć gotowe materiały marketingowe.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu:

Martyna Matyasik - Koordynator ds. projektów językowych

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 690 000 914, tel. 71 792 45 69 

www.filoslogos.pl

Czytany 7654 razy