czwartek, 13 luty 2014 10:34

Informacje o Izbie

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy to organizacja samorządu gospodarczego, która została powołana dla ochrony i reprezentowania interesów gospodarczych  zrzeszonych w niej podmiotów, upowszechniania zasad etyki w działalność gospodarczej, a także dla wspierania rozwoju przedsiębiorczości oraz rozwijania współpracy z samorządami oraz innymi organizacjami. Działa nieprzerwanie od roku 1995, a jej Prezesem od 1998 roku do 2012 roku był Grzegorz Dzik, aktualnie funkcję Prezesa pełni Marek Pasztetnik.

Obecnie Izba zrzesza ponad 300 członków  - przedsiębiorców, którzy reprezentują różnorodne branże odzwierciedlające strukturę gospodarczą regionu.

Zachodnia Izba Gospodarcza organizuje specjalistyczne szkolenia dla przedsiębiorców, spotkania z ekspertami i praktykami, pomaga w nawiązywaniu kontaktów gospodarczych i społecznych – w kraju oraz za granicą. Jest współtwórcą konferencji „PPP – projektowanie, finansowanie, realizacja. Rozwiązania dla szpitali i placówek medycznych”, od 10 lat organizuje prestiżowy konkurs „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”, w maju 2012 otworzyła Centrum Biznesowo – Konferencyjne.

 

 

Czytany 1221 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 13 luty 2018 14:35
ZIG