Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
czwartek, 23 czerwiec 2016 08:17

IV Wrocławskie Forum Kobiet, czyli wyjątkowi goście i niezapomniane rozmowy

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ponad 500 osób wzięło udział w organizowanym przez Zachodnią Izbę Gospodarczą IV Wrocławskim Forum Kobiet, które odbyło się 20 czerwca w Centrum Kongresowym w Kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu.  Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji Forum, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorczych kobiet z Dolnego Śląska byli: Katarzyna Miller – psycholożka, psychoterapeutka i pisarka,  Jarosław Kret – dziennikarz i prezenter telewizyjny, Beata Tadla –dziennikarka telewizyjna, dr Damian Nasulicz – stomatolog i Założyciel Europejskiego Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent, dr Anna Tomkowiak –rezydent kardiochirurgii i kardiochirurgii dziecięcej oraz dr Edyta Lelonek – specjalista w dziedzinie dermatologii-wenerologii oraz medycyny estetycznej.

Otwarcia IV Wrocławskiego Forum Kobiet dokonała Pani Eliza Greber – Wiceprezes Zarządu Zachodniej Izby Gospodarczej. Jednocześnie w imieniu Pani Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego – Pani Ewy Mańkowskiej został odczytany list do uczestniczek tegorocznego Forum Kobiet.

Dyskusje podczas tegorocznego Forum Kobiet zainaugurowała debata pt.: „Rola kobiet we współczesnym świecie. Jak przejść przez życie realizując własne marzenia i pasje” z udziałem Pań: Katarzyny Miller, Beaty Tadli, Magdaleny Staszyńskiej, Magdaleny Bluj, Beaty Trawińskiej, Małgorzaty Czerwińskiej i Małgorzaty Kosierkiewicz. Moderatorem dyskusji była natomiast Pani Agnieszka Maciąg – światowej sławy modelka i dziennikarka Polsat Café, która w tym roku pełniła rolę gospodarza IV Wrocławskiego Forum Kobiet.

Po debacie przyszedł czas na I blok tematyczny „Blok i podróże” pt. „Podróż jako ucieczka od ucieczki od wolności”, w którym wziął udział znany dziennikarz i podróżnik – Jarosław Kret. Znany prezenter, będący jednym z tegorocznych gości specjalnych, opowiedział licznie przybyłym Paniom m.in. o swojej pracy dziennikarza w odległych zakątkach świata, jak również o fascynacji podróżami, którą zdradzał już od dzieciństwa.

W bloku II „Psychologia” pt. „Odkryj własną moc i otwórz się na zmiany” wzięły udział: Pani Katarzyna Miller, która opowiedziała o mocnych stronach kobiet i potencjale, jaki w nich drzemie, oraz Pani Agnieszka Szczyrska – Mucha z firmy KRUK S.A., która miała przyjemność opowiedzieć o udziale kobiet w sukcesie jej firmy.

Blok III „Profilaktyka zdrowia” podzielony został na dwie części. W części I zatytuowanej „Uśmiech Kobiety – oznaka siły czy słabości” w rozmowie z Panią Agnieszką Maciąg wystapił Pan dr Damian Nasulicz – współwłaściciel Prestige Dent – Europejskiego Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej. Pan dr Damian Nasulicz przedstawił podczas trwajacej rozmowy najnowsze osiągnięcia z dziedziny stomatologii, jak również opowiedział o stosowanych przez siebie metodach leczenia.

W części II pt. „Medycyna estetyczna: to nie fanaberia czy moda – często to konieczność!” Pani Agnieszka Maciąg przeprowadziła wywiady z lekarkami medycyny estetycznej z Salonu Urody Beaty Trawińskiej: dr Anną Tomkowiak i dr Edytą Lelonek. Obie lekarki przedstawiły uczestniczkom Forum Kobiet korzyści wynikające ze stosowania leczniczych zabiegów, mających zbawienny wpływ na zdrowie kobiet.

Po lunchu odbył się ostatni, IV blok „Zdrowa kuchnia dla zabieganych kobiet pt. „Przepisy i porady Agnieszki Maciąg”. Podczas jego trwania dziennikarka Polsat Café opowiedziała o zawodzie modelki, a także przedstawiła kilka porad w kwestii zdrowego odżywiania się i stylu życia.

Zwieńczeniem IV Wrocławskiego Forum Kobiet było losowanie nagród poprowadzone przez Panią Barbarę Pokorny – Wiceprzewodniczacą Rady Zachodniej Izby Gospodarczej.

Tegoroczna edycja Wrocławskiego Forum Kobiet ponownie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorczych kobiet z Wrocławia i Dolnego Śląska. Po raz kolejny nie zabrakło interesujących gości oraz rozmów. Tym samym na kolejną edycję naszego Forum Kobiet, która planowana jest na przyszły rok, zapraszamy już teraz.

Jednocześnie dziękujemy naszym sponsorom:

 

Czytany 6593 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 czerwiec 2016 12:10

Galeria

{gallery}621{/gallery}