wtorek, 30 sierpień 2016 10:04

Campus Recruitment - Targi Rekrutacji

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej zaprasza Państwa do udziału w nowym wydarzeniu CAMPUS RECRUITMENT - TARGI REKRUTACJI,  które organizujemy  18 i 19 października 2016 r. Proponujemy Państwu udział w sprawdzonym wydarzeniu w nowej formule. Już trzy tygodnie wcześniej zapewniamy intensywną promocję firm biorących udział w CAMPUS RECRUITMENT oraz zgłoszonych przez nie ofert pracy, praktyk i staży, które będą dostępne w Strefie Job Wall.

Stawiamy na szeroką promocję w portalach społecznościowych i stronach internetowych Biura Karier, Uczelni i Wydziałów. To pozwoli pracodawcom na wcześniejsze zebranie aplikacji i umówienie się z kandydatami w trakcie Targów Rekrutacji na rozmowy kwalifikacyjne w specjalnie przygotowanej Strefie Szybkich Rekrutacji lub na spotkanie z potencjalnymi kandydatami na stoisku firmy.

Jeżeli planujecie Państwo duże rekrutacje to jeszcze do 29 października, w ramach tego wydarzenia będzie można spotkać się ze studentami na rozmowach kwalifikacyjnych w trakcie Dnia Rekrutacji w Biurze Karier.

Udział w CAMPUS RECRUITMENT pozwoli pracodawcom na:

- Dotarcie do szerokiej grupy docelowej - ponad 33 tysiące studentów uczelni technicznej!

- Tworzenie bazy CV na potrzeby prowadzonych rekrutacji!

- Możliwość szybkich rozmów  kwalifikacyjnych w trakcie wydarzenia!

- Spotkania ze studentami w ich naturalnym środowisku!

- Wielopłaszczyznową współpracę z Biurem Karier jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce!

Pracodawców zainteresowanych udziałem w CAMPUS RECRUITMENT zapraszamy do kontaktu:

Ewa Sondej, tel. 71 320 46 08, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jolanta Ruszel-Esebua, tel. 71 320 45 17, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3137 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 30 sierpień 2016 10:27