wtorek, 08 listopad 2016 08:17

Bezpłatne szkolenie BHP tylko do końca listopada

To jedyna okazja, żeby ZUS zapłacił za obowiązkowe szkolenie okresowe bhp Twoich pracowników! Żadnych dodatkowych formalności, wystarczy, że zgłosisz pracowników! Program trwa tylko do końca listopada 2016!

3200 pracowników branży budowlanej zostanie przeszkolonych za pieniądze ZUS. Trwa ogólnopolski projekt bezpłatnych, obowiązkowych szkoleń bhp - zapisy powoli dobiegają końca. Od września do końca listopada 2016 roku pracownicy firm budowlanych z całej Polski, bez względu na rodzaj umowy czy staż pracy mogą bezpłatnie skorzystać z obowiązkowych, okresowych szkoleń bhp realizowanych w 16 województwach przez firmę FEUER sp. z o.o. Cykl szkoleń finansowany jest przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Przystąpienie do projektu nie wymaga żadnych formalności, wystarczy zgłoszenie pracownika za pośrednictwem strony internetowej www.feuer.pl/darmowe-szkolenia-zus, mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 790 377 329 albo 22 618 64 35. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.

- Statystyki GUS są niepokojące. Według nich to właśnie branża budowlana jest najbardziej narażona na wypadki przy pracy. Tylko w 2014 roku ponad 130 osób straciło życie na budowie lub doznało ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. 9 na 10 wypadków przy pracy spowodowane jest brakami wiedzy pracownika lub jego przełożonego w zakresie bezpieczeństwa - mówi Iwona Kowalska regionalny rzecznik prasowy ZUS na Dolnym Śląsku.

Więcej informacji w załączniku.