piątek, 18 listopad 2016 08:55

Akademia Inspiracji DWUP

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 22 listopada 2016 r. w Legnicy w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości (Plac Wolności 4) odbędzie się spotkanie z cyklu „Akademia Inspiracji DWUP” dotyczące możliwości wsparcia usług doradczych i szkoleniowych dla przedsiębiorstw i ich pracowników poprzez Bazę Usług Rozwojowych (BUR) w województwie dolnośląskim.

Zainteresowanych przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji szkoleniowych prosimy o przesłanie zgłoszeń do 18 listopada 2016 r. na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na formularzu zgłoszeniowym dołączonym do zaproszenia.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Jednocześnie informujemy o możliwości Bazy Usług Rozwojowych przed i podczas spotkania w 22.11.2016r. Konsultanci PAPR będą na miejscu dokonywać rejestracji w BUR. W tym celu niezbędne jest wypełnienie załączonej tabeli i przesłanie jej do 18.11.2016r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Czytany 3348 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 listopad 2016 09:19