czwartek, 15 grudzień 2016 12:15

Przedświąteczna Aukcja Sztuki Współczesnej we Wrocławiu

W piątek 16 grudnia 2016r. o godz. 20.00 w DNA Bistro przy ul. Przejście Garncarskie 8 odbędzie się 37. Aukcja Sztuki Współczesnej Domu Aukcyjnego DNA. Na aukcji zostaną zaprezentowane prace uznanych polskich malarzy współczesnych oraz dzieła młodych obiecujących artystów, którzy dopiero wchodzą na rynek sztuki.

Artyści, których prace zostaną wystawione do licytacji, reprezentują różne style i metody twórcze, ale łączy ich oryginalność i wysoka jakość sztuki. W centrum uwagi miłośników malarstwa może się okazać szereg obrazów takich artystów jak Grzegorz Klimek, Emil Goś, Katarzyna Rutkowska, Stanisław Tomalak, Andrzej Kasprzak, Darisuz Grajek, Jacek Jarczewski.


Aukcja Sztuki Współczesnej odbędzie się tuż przed Świętami, a więc będzie to niezwykła okazja, aby wylicytować i podarować swoim bliskim jeden z najoryginalniejszych prezentów- dzieło sztuki. Prace, nabyte podczas aukcji, będą cieszyć oko i duszę, a także mogą stać się wyjątkową ozdobą domu lub biura.

Miejsce przeprowadzenia aukcji - DNA Bistro - jest wygodnie zlokalizowane w sercu wrocławskiej Starówki. Cena wywoławcza obrazów się od 700 zł, zaś licytować można na kilka sposobów: osobiście, telefonicznie lub online. Zainteresowani udziałem proszeni są o wcześniejszą rejestrację na stronie www.da.dnagallery.pl.

 

37.Aukcja Sztuki Współczesnej we Wrocławiu

16 grudnia 2016, godz. 20.00

DNA Bistro

ul. Przejście Garncarskie 8

www.da.dnagallery.pl