wtorek, 03 styczeń 2017 08:34

Bezpłatne szkolenia w ZUS we Wrocławiu

Bezpłatne szkolenia dla klientów ZUS cieszą się tak bardzo dużym zainteresowaniem, że  w kończącym się roku Oddział we Wrocławiu przeprowadził aż 200 szkoleń dla swoich klientów. Na I półrocze 2017 zaplanowane są już 54 kolejne, które poprowadzi 32 szkoleniowców, fachowców z różnej tematyki ubezpieczeniowej.

Obecnie trwają zapisy na bezpłatne szkolenia dla klientów wrocławskiego Oddziału ZUS, które odbędą się w styczniu 2017 r. w placówkach we Wrocławiu i Oławie. W ofercie dla klientów Zakładu znalazły się szkolenia z zakresu zasiłków, na temat renty z tytułu niezdolności do pracy, czy też o funkcjonalności Programu Interaktywny Płatnik Plus.

Eksperci ZUS będą udzielali informacji także o tym, kiedy podlega się ubezpieczeniom społecznym, co stanowi podstawę wymiaru składek na poszczególne ubezpieczenia i Fundusze a także jak poprawnie wypełnić dokumenty ubezpieczeniowe. W trakcie zajęć nauczą kursantów jak prawidłowo wypełniać dokumenty składane w ZUS, aby unikać korekt.

Wykaz tematów szkoleń z harmonogramem spotkań (z podaniem miejsc szkoleniowych, terminów i godzin rozpoczęcia) dostępny jest na stronie www.zus.pl w zakładce kalendarium-szkolenia.

Zapisy: wyłącznie telefonicznie, w godzinach 13.00 – 15.00, pod nr tel. 71 3606 377

Harmonogram szkoleń w styczniu - w załączeniu.