wtorek, 21 luty 2017 10:16

Team Europe & and the art of debate

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Team Europe & and the art of debate to unikatowy cykl turniejów Debat Europejskich, skierowany do studentów uczelni wyższych w siedmiu polskich miastach. Projekt rozpocznie się etapem eliminacji, przeprowadzonym niezależnie w każdym z miast, począwszy od 08 marca 2017. Dzięki nim wyłonimy po dwie najlepsze drużyny, które zmierzą się w wielkich Debatach Finałowych. Na zwycięzców czeka wyjazd studyjny do Brukseli ufundowany przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej.

Debaty odbędą się w języku polskim w: Katowicach, Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Łodzi, Lublinie i Wrocławiu, zgodnie z zasadami obowiązującymi podczas Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich.

Rejestracja:

Formularz rejestracyjny zostanie otwarty 17.02.2017 o godzinie 18:00. W Krakowie i Warszawie limit miejsc to 20 drużyn, a w pozostałych miastach maksymalnie 10 – decydująca będzie kolejność zgłoszeń. W turnieju może wziąć udział każda 4-osobowa drużyna składająca się ze studentów – niekoniecznie z tej samej uczelni. Formularz będzie dostępny na naszej stronie internetowej: http://ksmowcow.pl/teameurope.html. Bardzo prosimy o zgłaszanie się w pierwszej kolejności w swoim mieście, a następnie w pozostałych.

 

Czytany 2760 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 luty 2017 10:26