piątek, 07 kwiecień 2017 11:10

Zaproszenie do udziału w Targach Pracy we Wrocławiu

W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu oraz Zachodniej Izby Gospodarcze - Pracodawcy i Przedsiębiorcy mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy, które odbędą się 2 czerwca 2017 r. w godz. 9.00 – 14.00.

Organizowane przez nas Targi Pracy, odbywające się od roku 2006, mają już swoją tradycję i na stałe wpisały swoją obecność w kalendarz znaczących imprez na lokalnym rynku pracy.

Targi odbędą się na terenie Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP Wrocław przy ul. Glinianej 20-22 i są adresowane do pracodawców oferujących wolne miejsca pracy na terenie Wrocławia lub Powiatu Wrocławskiego. Wystawcom umożliwiamy skorzystanie ze stoisk wystawienniczych, gwarantujemy dobrą organizację i promocję imprezy, którą będziemy realizować w lokalnych mediach, internecie, na uczelniach oraz w instytucjach publicznych. Udział w Targach umożliwi Państwu zaprezentowanie ofert pracy osobom bezrobotnym, poszukującym pracy oraz planującym zmianę miejsca zatrudnienia.

Zapraszając serdecznie do udziału w imprezie, oczekujemy na zgłoszenia udziału, które przyjmujemy do dnia 19 maja br.

Wszelkie pytania w sprawach organizacyjnych proszę kierować do osoby odpowiedzialnej za organizację Targów: p. Maciej Sałdacz, tel. 071-77 01 736, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.