poniedziałek, 29 maj 2017 10:17

Zaproszenie na Debatę o Innowacyjności - 5 czerwca 2017 r.

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na debatę pt. „Innowacyjność w biznesie z perspektywy naukowca i przedsiębiorcy – modele i dobre praktyki”, która odbędzie się dnia 5 czerwca 2017 r. (poniedziałek) od godziny 10:30 w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego (III piętro, Sala Miedziana) we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej 10.

Terminy „innowacyjność” i „innowacje” są w ostatnich kilku latach odmieniane przez wszystkie przypadki. W globalnej gospodarce opartej na wiedzy firma, która się nie rozwija lecz odtwórczo i pasywnie naśladuje trendy rynkowe nie ma szans w rywalizacji z innowacyjnymi firmami inwestującymi w badania i rozwój oraz wykorzystującymi nowe i unikatowe modele biznesowe.

W trakcie debaty – na której wystąpią przedstawiciele sektora przedsiębiorstw, świata nauki, a także instytucji otoczenia biznesu – zaprezentowane zostaną dobre praktyki związane z wdrażaniem innowacji (polskie i światowe), z nowymi modelami innowacji, a także ze sposobami wspierania innowacyjności (również w kontekście perspektywy budżetowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020).

Serdecznie zapraszając do udziału w debacie mamy nadzieję, że nasze wydarzenie będzie dla Państwa owocne i inspirujące, szczególnie w kontekście nowych wyzwań oraz innowacyjnych projektów. Rejestracja uczestników do 1 czerwca 2017 pod adresem:

www.debataoinnowacyjnosci.evenea.pl. 

W załączniku przedstawiamy Państwu agendę debaty.

Zapraszamy!