czwartek, 14 wrzesień 2017 10:29

O podatkach przy kawie: Problemy podatkowo-prawne branży budowlanej (CIT, VAT)

Po wakacyjnej przerwie powraca cykl „O podatkach przy kawie”. Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 września 2017 r. w Centrum Konferencyjnym ZIG-Pracodawcy i Przedsiębiorcy przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 we Wrocławiu pt. Problemy podatkowo-prawne branży budowlanej (CIT, VAT).

Tegoroczne zmiany w opodatkowaniu przysporzyły nie lada problemów branży budowlanej. Kto jest podwykonawcą w rozumieniu przepisów, jak prawidłowo rozliczać VAT w konsorcjum oraz jak ustalać koszty podatkowe przy rozliczaniu kontraktów długoterminowych - to tylko niektóre z najbardziej palących kwestii, o których opowiedzą doradcy podatkowi Impel Business Solutions i eksperci z Kancelarii Prawnej Rafał Kufieta.

O podatkach przy kawie” to cykl merytorycznych spotkań i dyskusji przygotowanych z myślą o przedsiębiorcach, by dostarczyć im niezbędnej w codziennym funkcjonowaniu porcji wiedzy podatkowej. Prelegenci przedstawiają obowiązujące prawodawstwo, najnowsze praktyki rynkowe i ciekawe case study.

Do udziału w naszych spotkaniach zapraszamy wszystkie osoby odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie rozliczeń podatkowych w przedsiębiorstwie. Pierwszeństwo zgłoszeń mają te firmy stowarzyszone w Zachodniej Izbie Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji przez

formularz.

 

Liczba miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Serdecznie zapraszamy!