wtorek, 19 wrzesień 2017 13:04

Księgowy Roku 2017 - weź udział w Konkursie!

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Ogólnopolskim Konkursie "Księgowy Roku 2017", który jest skierowany do księgowych oraz biur rachunkowych. Niniejszy Konkurs składa się z 4 następujących po sobie etapów:

 

I etap:
Test online  odbędzie się w dniach 25-29 września 2017 roku. Skierowany jest  do zarejestrowanych uczestników.

II etap:
Test online – odbędzie się 6 październikaDo wzięcia w drugim etapie zakwalifikowani są uczestnicy, którzy bezbłędnie rozwiążą test z I etapu. II etap polega na wypełnieniu testu online.

III etap:
Konferencje regionalne – trzeci etap polega na przeprowadzeniu testu przy jednoczesnej obecności uczestników w ramach danej konferencji. Do udziału w tym etapie zapraszamy uczestników, którzy bezbłędnie rozwiązali test z drugiego etapu.

IV etap:
Gala finałowa – odbędzie się 7 grudnia w Warszawie. Podczas gali zostanie przeprowadzony test przy jednoczesnej obecności uczestników. Do testu mogą przystąpić zakwalifikowani uczestnicy, którzy przy rozwiązaniu testu z etapu III uzyskali najwyższe pierwsze noty z danego województwa. Finałowe dziesiątki z regionów zaproszone zostaną na gale finałową, gdzie poznamy finalistów rankingu ogólnopolskiego.


Kontakt organizacyjny: Anna Beczek, tel. 22 530 42 69, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.