wtorek, 26 wrzesień 2017 09:59

XXV – lecie reaktywacji Związku Polskich Kawalerów Maltańskich

Związek Polskich Kawalerów Maltańskich Suwerennego Rycerskiego Zakonu Szpitalników Świętego Jana Jerozolimskiego zwany Rodyjskim i Maltańskim oraz Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie POMOC MALTAŃSKA serdecznie zapraszają na Jubileuszowy Maltański Koncert Charytatywny, który odbędzie się 18 października o godz. 19.00 w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej w Warszawie.

 

W programie wieczoru wystąpią dwa zespoły o międzynarodowej renomie:

- Zespół wokalnyAffabre – The Chamber Singers -repertuar zespołu obejmuje ponad 300 utworów,począwszy od muzyki renesansu po muzykę współczesną, kolędy polskie i różnych narodów oraz żarty muzyczne i utwory orkiestrowe–ze znakomitą imitacją instrumentów muzycznych.

- Glass Duo – duet grający na największej na świecie harfie szklanej. Koncert Glass Duo daje okazję do spotkania z niecodziennym krystalicznym brzmieniem i unikatowymi opracowaniami znanych utworów.

Prowadzenie koncertu: Anna Czartoryska-Niemczycka i Maxymilian Bylicki.

Po koncercie odbędzie się uroczysty cocktail oraz licytacja dzieł malarstwa i sztuki współczesnej wybitnych polskich artystów.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na Maltański Program Opieki nad Seniorami, a dochód z aukcji na odbudowę Szpitala św. Ludwika w Aleppo – jako Dar dla Aleppo.

 

Zasady wydawania kart wstępu:

1.Kartę wstępu na Koncert i Cocktail otrzymuje donator Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie - Pomoc Maltańska,

który wpłacił co najmniej 120 zł i zadeklarował chęć uczestnictwa w Koncercie.

2.Wpłaty należy dokonać na konto:

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie Pomoc Maltańska

PKO BP nr 10 1020 1156 0000 7402 0100 6212 (z dopiskiem „wpłata na cele statutowe”)

3.Po dokonaniu wpłaty prosimy o kontakt z Biurem Koncertu w celu rezerwacji miejsca: mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 22 625 50 38.

4.Karty wstępu będą do odbioru w dniach 11-13 i 16-17 października 2017 r. w Biurze Projektu Fundacji w Warszawie przy ul. Górnośląskiej 24 w godz. 10-18 oraz w dniu 18 października w holu Filharmonii Narodowej w godz. 15 – 19.

5.Bilety na Koncert wraz z Cocktailem w cenie 120 i 100 zł są też do nabycia w kasach Filharmonii Narodowej oraz na www.bilet24.pl

 

Biuro Organizacyjne Koncertu:

Ul. Górnośląska 24, 00-484 Warszawa

Agnieszka Lissowska-Lewkowicz

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  www.zakonmaltanski.pl

Koordynacja: Maxymilian Bylicki,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l