piątek, 27 październik 2017 09:33

Spotkanie w BoConcept i Protecta 22.11.2017

22.11.2017 r., przy ulicy Krakowskiej 31 w siedzibie BoConcept o godzinie 17:00 odbędzie się Konferencja poświęcona tematyce: "Ochrona majątku firmowego oraz prywatnego. Sukcesja firmowa oraz prywatna” i „Komunikacja oparta na potrzebach - inna perspektywa na budowę relacji z pracownikiem lub klientem”.

Prelegentami wydarzenia będą:

Katarzyna Urbaniak: certyfikowany coach, trener, mediator NVC (Porozumienie Bez Przemocy), od 8 lat współpracuje w organizacjami wspierając zespoły i menadżerów w zakresie m.in. przywództwa, komunikacji, rozwiązywania konfliktów, budowy zespołów. Jej klientami byli m.in. PKO BP, PEKAO S.A., Citi Handlowy, Volskwagen Polska, PGE S.A. Współzałożycielka wrocławskiej wolnej szkoły Mozaika działającej w oparciu o filary organizacji turkusowej.

Wojciech Łągiewka: prawnik sukcesyjny, specjalista prawno-finansowy. Ponad 10-cio letnie doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami."

Tematyka spotkania:

I. Dziedziczenie ustawowe i związane z tym zagrożenia

II. Sposoby regulacji spraw spadkowych - na gruncie firmy oraz majątku
prywatnego

III. Forma prowadzonej działalności - omówienie pod kątem zagrożeń dla
właściciela/wspólnika, dobór odpowiedniej formy prawnej

IV. Pozorne bezpieczeństwo depozytów bankowych - dyrektywa "bail-in",
Fundusz Bezpieczeństwa

V. Obniżenie obciążeń podatkowych

Zapraszamy do rejestracji poprzez Formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzE5dZH3ZZ11BhK6QGdowZ1xQQLn-HWqUOJQSXt20ldF5BeA/viewform?vc=0&c=0&w=1Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.%20%20">

Pytania prosimy kierować na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.