Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
czwartek, 07 grudzień 2017 09:38

Konferencja dotycząca zmian w przepisach emerytalnych i nowych obowiązkach dla pracodawców.

6 grudnia w Centrum Konferencyjnym Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy odbyła się konferencja dotycząca zmian w przepisach emerytalnych oraz wynikających z nich nowych obowiązków dla pracodawców. Głównym prelegentem wydarzenia był Tomasz Fronczak, dyrektor Biura Programów Emerytalno-Oszczędnościowych Grupy PZU.

Gości konferencji przytiwał Marek Pasztetnik, prezes zarządu Zachodniej Izby Gospodarczej, który przedstawił trójkę współorganizatorów i prelegentów: Tomasza Fronczaka, Łukasza Ciesielskiego, dyrektora ds klienta korporacyjnego PZU S.A. we Wrocławiu oraz Adama Siemińskiego, dyrektora ds. klienta korporacyjnego w PZU Życie we Wrocławiu. Prezez ZIG zachęcił także zgromadzonych uczestników do aktywnego udziału w konferencji oraz do zadawania pytań wszystkim zaproszonym ekspertom.
Podczas konferencji omawiano przede wszystkim Program Budowy Kapitału, który został przygotowany przez Ministerstwo Rozwoju. Nowe propozycje Ministerstwa dążą do wprowadzenia obowiązkowego systemu oszczędzania, organizowanego i współfinansowanego przez pracodawców. Prowadzący spotkanie Tomasz Fronczak mówił m.in. o tym, jak skutecznie przygotować się do nadchodzących zmian, z czego one wynikają oraz w jaki sposób wpłyną na rynek pracy i portfele każdego z nas.
Po prelekcji przyszedł czas na pytania od publiczności, która chętnie włączyła się do dyskusji, a następnie na część towarzyską, czyli rozmowy przy lunchu.

O prelegencie:
Tomasz Fronczak
Dyrektor Biura Programów Emerytalno-Oszczędnościowych
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Prawa i Administracji, Podyplomowe studium Ubezpieczeń Gospodarczych na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od 17 lat związany z rynkiem finansowo – ubezpieczeniowym.
Od 2007 związany z TFI PZU SA jako Dyrektor ds. Programów Emerytalno - Oszczędnościowych, a obecnie Dyrektor Biura Programów Emerytalno Oszczędnościowych, odpowiedzialny za relacje z Klientami Korporacyjnymi oraz tworzenie, obsługę prawną programów, koordynowanie procesów wdrażania i nadzorowania procesu rejestracji PPE w KNF, dotychczas przedstawiciel ponad 600 pracodawców w KNF podczas procesów rejestracji i zmiany instytucji zarządzających programami PPE. Od 16 lat związany z Grupą PZU.

 

 

Galeria

{gallery}852{/gallery}