Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
środa, 20 grudzień 2017 11:29

Pierwsza edycja szkolenia - „Wysokie kompetencje kluczem do aktywnego udziału partnerów społecznych w procesie stanowienia prawa”

          Za nami już pierwsza edycja szkolenia, które odbyło się w dniach 11-12-13 grudnia 2017 w Hotelu Niemcza ramach projektu „Wysokie kompetencje kluczem do aktywnego udziału partnerów społecznych w procesie stanowienia prawa” realizowanego w partnerstwie między organizacjami partnerów społecznych OPZZ - FZZ Metalowcy i Zachodniej Izby Gospodarczej Pracodawcy i Przedsiębiorcy – konkursu ogłoszonego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów w ramach II Osi priorytetowej programu POWER - Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.16 „Usprawnienie procesu stanowienia prawa”

         Szkolenie odbyło się zgodnie z programem. Pomimo trudnego okresu przedświątecznego nasi Członkowie aktywnie uczestniczyli w szkoleniu. Mamy nadzieję, że nabyte kompetencje będą mogli z sukcesem wykorzystać w pracy zawodowej. Szkolenie było też okazją do integracji członków ZIG.

        Serdecznie dziękujemy za udział w szkoleniu i już zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w marcu, o czym będziemy szczegółowo informować.
Irena Nowak – Koordynator Projektu

 

Galeria

{gallery}854{/gallery}