środa, 24 styczeń 2018 10:41

Wrocławski Festiwal Edukacji 2018 – pozwól uczniowi zdecydować o przyszłości

Wrocławski Festiwal Edukacji 2018 – pozwól uczniowi zdecydować o przyszłości

Zapraszamy nauczycieli, wychowawców, dyrektorów szkół średnich, wykładowców uczelni oraz przede wszystkim: uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w szczególności maturzystów i ich rodziców z Wrocławia i Dolnego Śląska do udziału we Wrocławskim Festiwalu Edukacji 2018.
Wydarzenie będące połączeniem targów edukacyjnych z dyskusjami, wykładami, szkoleniami i warsztatami prowadzonymi przez przedstawicieli nauki, mediów i biznesu odbędzie się w dniach 25-26 marca 2018 na Stadionie Wrocław we Wrocławiu.
Celem Festiwalu jest m.in. prezentacja ofert wrocławskich i dolnośląskich placówek edukacyjnych (szkół średnich, uczelni, wydawnictw oraz firm i instytucji z branży edukacyjnej) oraz podniesienie świadomości młodych ludzi, jeśli chodzi o możliwości wyboru ścieżek kształcenia – adekwatnych do ich zdolności, warunków oraz potrzeb.
Jednocześnie Festiwal to niepowtarzalna okazja dla nauczycieli, dyrektorów i rodziców do zapoznania się z wdrażaną właśnie reformą edukacji, zaś dla uczniów stojących przed wyborem kierunku kształcenia – aktualnymi wymogami na rynku pracy.


Szczegóły w załączniku i na stronie: www.festiwal-edukacji.pl


Zapraszamy!