Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
piątek, 16 luty 2018 09:21

Spotkanie z mBankiem, czyli jak inwestować w nowe technologie – relacja z wydarzenia

W dniu 15 lutego 2018 r. w QHotelu przy ul. Zaolziańskiej 2 we Wrocławiu odbyło się spotkanie z mBankiem  „10 zmian w finansowaniu innowacji technologicznych”. W szkoleniu wzięli udział właściciele i pracownicy firm z sektora MSP, posiadający siedzibę lub oddział na terytorium województwa dolnośląskiego.


Rafał Kościszewski – Dyrektor Oddziału Korporacyjnego mBanku S.A. we Wrocławiu) oraz Marek Pasztetnik – Prezes Zarządu Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy rozpoczęli spotkanie od przywitania gości.

Gośćmi spotkania z mBankiem byli eksperci finansowi, tj. Ewa Bojańczyk (mBank SA), Tomasz Burczyński (BGK) i Mateusz Szulc (BGK).

Pierwsza prelekcja Ewy Bojańczyk była na temat tego, w jaki sposób definiować poprawne i najbardziej efektywne montaże finansowe dla innowacji technologicznych. Można było dowiedzieć się, jak w prosty sposób efektywnie podjąć działania w zakresie finansowania innowacji technologicznych.

Tomasz Burczyński i Mateusz Szulc zaprezentowali, co zmieniło się w finansowaniu innowacji technologicznych dla małych i średnich firm. Uczestnicy szkolenia mogli więc zapoznać się ze zmianami finansowania innowacji technologicznych z udziałem środków dz.3.2.2. PO IR, szansami i zagrożeniami w IV konkursie naboru wniosków.

Drugim poruszonym tematem przez ekspertów z BGK było, jak zmaksymalizować zwrot części nakładów zainwestowanych w nową technologię?  finansowanie innowacji technologicznych krok po kroku. Praktyczne wskazówki spotkały się z zainteresowaniem uczestników szkolenia.

Duża frekwencja na szkoleniu pokazała, że zainteresowanie inwestowaniem w nowe technologie wciąż rośnie.

Podziękowania dla prelegentów za interesujące wystąpienia.

Galeria

{gallery}877{/gallery}