poniedziałek, 12 marzec 2018 08:38

Zapraszamy na Szkolenie z zakresu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

25 maja zbliża się dużymi krokami. Dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie zakończyli wdrażania regulacji wymaganych przez RODO, już 21 marca zapraszamy do udziału w szkoleniu finansowanym przez ZIG, które poprowadzi Paweł Jakubiak - ekspert ds. ochrony danych osobowych z firmy IMNS.

 

Szkolenie będzie wprowadzeniem do dwóch sesji warsztatowych. Zapisy na warsztaty firma IMNS będzie przyjmować po zakończeniu szkolenia.

 

Sesje warsztatowe zaplanowane są na:

 

6.04 - pierwsza sesja warsztatów, 17.04 - druga sesja warsztatów

 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc będzie obowiązywała zasada pierwszeństwa zgłoszenia. Po zakończeniu warsztatów każda z zainteresowanych firm będzie mogła zamówić indywidualne konsultacje w IMNS, celem wsparcia przy wdrożeniu regulacji RODO. Udział w warsztatach oraz indywidualnych konsultacjach będzie formalizowanyumową pomiędzy zainteresowaną firmą a IMNS.

 

Celem warsztatów będzie dostarczenie uczestnikom wskazówek, wiedzy i materiałów niezbędnych do: identyfikacji zbiorów przetwarzanych danych, analizy ryzyk związanych z przetwarzaniem, doborze zabezpieczeń organizacyjnych i technicznych oraz przekazaniu dokumentacji wzorcowej do wdrożenia regulacji.

 

Po zakończeniu warsztatów, uczestnicy będą mogli w szerokim zakresie, samodzielnie przygotowywać regulacje oraz skorzystać z konsultacji IMNS w późniejszym czasie.

 

 

 

ADENDA

 

08:45 – 09:00 Rejestracja

 

09:00 – 13:00 Panel I