Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
wtorek, 20 marzec 2018 11:37

Wysokie kompetencje kluczem do aktywnego udziału partnerów społecznych w procesie stanowienia prawa

Za nami druga edycja szkolenia, które odbyło się w dniach 15-16-17 marca 2018 w Hotelu SPA Mercure Skalny Karpacz ramach projektu „Wysokie kompetencje kluczem do aktywnego udziału partnerów społecznych w procesie stanowienia prawa” realizowanego w partnerstwie między organizacjami partnerów społecznych OPZZ - FZZ Metalowcy i Zachodniej Izby Gospodarczej Pracodawcy i Przedsiębiorcy – konkursu ogłoszonego przezKancelarię Prezesa Rady Ministrów w ramach II Osi priorytetowej programu POWER - Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji,Działanie 2.16 „Usprawnienie procesu stanowienia prawa”

Szkolenie odbyło się zgodnie z programem, nasi członkowie aktywnie uczestniczyli w szkoleniu. Mamy nadzieję, że nabyte kompetencje będą mogli z sukcesem wykorzystać w pracy zawodowej. Szkolenie było też okazją do integracji członków ZIG.

Serdecznie dziękujemy za udział w szkoleniu i już zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w czerwcu, o czym będziemy szczegółowo informować.

 

 

Irena Nowak – Koordynator Projektu

Galeria

{gallery}888{/gallery}