środa, 21 marzec 2018 12:37

Występ Lizz Wright w Narodowym Forum Muzyki

3 kwietnia we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki wystąpi Lizz Wright - światowej sławy wokalistka jazzowa!

Dla wszystkich pracowników firm zrzeszonych w Zachodniej Izbie Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy ChilliZet przygotowało rabat. W zależności od ilości zakupionych biletów od 10% w górę.

Lizz Wright jest piękna, zmysłowa, obdarzona niezwykłym, matowym głosem i nikt w taki sposób, jak ona, nie potrafił połączyć jazzu, muzyki gospel i spirituals z bluesem z Delty Missisipi. Amerykańska diwa wystąpi w ramach cyklu Jazz Chilli Days organizowaneg przez ChilliZet. Do Polski przyjeżdża z repertuarem z najnowszego albumu „Grace” (2017), na którym znalazły się utwory zaczerpnięte z bogatego śpiewnika gospel i nowoorleańskiego bluesa, kompozycja Raya Charlesa What Would I Do Without You, czy standard Stars Fell on Alabama. Polska publiczność z pewnością usłyszy również najbardziej znane przeboje z poprzednich płyt wokalistki, takie jak Salt, czy Hit The Ground.

Podczas koncertów towarzyszyć jej będą: Chris Bruce na gitarze, Bobby Sparks na instrumentach klawiszowych, Ben Zwerin na basie i Ivan Edwards na perkusji.

W sprawie zakup biletów z rabatem prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Link do zakupu biletów bez rabatu: https://www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/lizz-wright/