Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
czwartek, 22 marzec 2018 13:41

Szkolenie z zakresu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - relacja z wydarzenia

21 marca 2018 r. w Centrum Biznesowo - Konferencyjne ZIG we Wrocławiu przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 41/43 odbyło się szkolenie z zakresu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.


Prowadzący – Paweł Jakubiak, ekspert ds. ochrony danych osobowych z firmy IMNS na wielu przykładach przedstawił, co nas czeka. Uczestnicy zadawali wiele pytań, które prowadzący rozkładał na czynniki pierwsze i doradzał, na czym należy się skoncentrować, aby spełnić wymogi RODO.


Szkolenie było wprowadzeniem do dwóch sesji warsztatowych, które odbędą się w kwietniu. Celem warsztatów będzie dostarczenie uczestnikom wskazówek, wiedzy i materiałów niezbędnych do: identyfikacji zbiorów przetwarzanych danych, analizy ryzyk związanych z przetwarzaniem, doborze zabezpieczeń organizacyjnych i technicznych oraz przekazaniu dokumentacji wzorcowej do wdrożenia regulacji.


Duża frekwencja uczestników świadczy, że wiele firm nie uporało się jeszcze ze wdrożeniem regulacji, które będą obowiązywać od 25 maja 2018 r.


Dziękujemy za aktywne uczestnictwo!

Galeria

{gallery}891{/gallery}