wtorek, 10 kwiecień 2018 13:32

Pink Party

Już 21.04.2018 we Wrocławskim TA.TU Club & Restaurant (ul. Św. Mikołaja 8-11) odbędzie się druga edycja wydarzenia Pink Party. Start wydarzenia - 19.00 Prowadzący - Grzegorz Halama


Ludzie biznesu, sportowcy, gwiazdy show-biznesu spotkają się, aby wspierać profilaktykę i walkę z nowotworami.

Specjalnie na ten wieczór przygotowaliśmy dla Państwa pokazy mody. Kolekcje zostały stworzone z myślą o naszym wydarzeniu i różowej wstążce, która jest symbolem walki z rakiem.

Podczas aukcji charytatywnych będziecie mogli wylicytować dzieła lokalnych artystów (m.in. Krzysztofa Skarbka), luksusowe wyjazdy oraz inne cenne dary od naszych sponsorów.

Cała kwota zebrana dzięki wydarzeniu zostanie przekazana na leczenie Agnieszki Kubis, która zmaga się z przewlekłym rakiem piersi. Jedyną szansą dla uratowania jej zdrowia jest drogi, nierefundowany lek Kadcyla, która NIE jest refundowana tylko w trzech krajach Europy, w tym w Polsce.


Różowy motyw nawiązujący do różowej wstążki, symbolizującej walkę z rakiem, będzie widoczny w każdym punkcie wydarzenia.

W związku z tym zapraszamy Państwa w strojach business/business casual z różowymi elementami.


Uczestnictwo można zgłaszać:
Mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefonicznie - 785 349 476
lub przez formularz - https://pinkparty2.evenea.pl/

Więcej w tej kategorii: « Rodogotowi Targi Pracy »