piątek, 27 lipiec 2018 10:45

Wystartowała 15-sta jubileuszowa edycja Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospdoarcza”!

Wystartowała 15. jubileuszowa edycja Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”!

Organizatorami Konkursu są Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Związek Pracodawców Polska Miedź, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Pracodawcy RP oraz Partner Merytoryczny: firma PwC.

W tym roku Kapituła Konkursu wraz z Partnerem Merytorycznym Konkursu – firmą PwC ustalili osiem kategorii konkursowych.

Kategorie Konkursowe:

W 15. edycji została utworzona nowa kategoria Konkursowa:

1) Start-up Roku – kategoria skierowana do start-up’ów (firm funkcjonujących nie dłużej niż 2 lata), którym udało się skomercjalizować swój produkt.

Zmodyfikowana została kategoria dla jednostek samorządu terytorialnego – Nagroda dla samorządów za przedsięwzięcie tworzące wartość dla mieszkańców, która jest teraz przeznaczona dla gmin i powiatów, które zrealizowały przedsięwzięcie pozytywnie i realnie wpływające na życie mieszkańców.

O wysokim poziomie Konkursu decyduje skład Kapituły, której Członkami są znamienici eksperci i specjaliści w takich dziecinach jak: nauka, biznes i polityka – w tym rektorzy najważniejszych wrocławskich uczelni, przedstawiciele dolnośląskich samorządów oraz dyrektorzy, prezesi i właściciele najważniejszych przedsiębiorstw i instytucji Dolnego Śląska – odnoszący sukcesy na rynku krajowym i zagranicznym.

Ankiety konkursowe dostępne są na naszej stronie www.gryfy.pl w zakładce Zgłoszenia do 15 września 2018 roku (Konkurs jest bezpłatny)

Tegoroczna Wielka Gala Biznesu, wieńcząca 15. edycję Konkursu, odbędzie się 22 października 2018 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

W dotychczasowej 14-letniej historii Konkursu wzięło udział ponad 1350 przedsiębiorców i samorządów.

Nie czekaj zgłoś się już dziś!