czwartek, 06 grudzień 2018 13:47

„O podatkach i HR przy kawie”

Serdecznie zapraszamy 11 grudnia do siedziby Zachodniej Izby Gospodarczej we Wrocławiu na ostatnie w tym roku szkolenie w rozszerzonej formule. Nasi eksperci podatkowi 
i kadrowo-płacowi przygotowali spotkanie pt. „Zmiany w podatkach i HR 2019”.

Nowy rok tradycyjnie rozpocznie się szeregiem zmian dla przedsiębiorców. Zaczną obowiązywać m.in. nowe zasady rozliczania wydatków związanych z używaniem samochodów służbowych i pojawią się dodatkowe obowiązki w obszarze podatku u źródła.

W obszarze HR ustawodawca zrewolucjonizował dokumentację pracowniczą wprowadzając 
e-dokumenty i zmieniając zasady przechowywania akt osobowych. O wszystkich tych nowościach opowiedzą eksperci - doradcy podatkowi i specjaliści kadrowo-płacowi.

 

„O podatkach i HR przy kawie” to merytoryczne wsparcie dla przedsiębiorców, którzy zyskują okazję do bezpośrednich konsultacji ze specjalistami oraz dyskusji z przedstawicielami innych firm. Prelegenci przedstawiają obowiązujące prawodawstwo, najnowsze praktyki rynkowe i ciekawe case study, a uczestnicy zyskują niezbędną porcję wiedzy pomocną w sprawnym zarządzaniu firmą.

 

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie rozliczeń podatkowych i kadrowych w przedsiębiorstwie.

Zapraszamy Państwa do siedziby Zachodniej Izby Gospodarczej przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41-43.  Spotkanie jest przewidziane w godz. 10.00-13.00.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny (rejestracja zakończona).

 

Serdecznie zapraszamy!