wtorek, 19 luty 2019 14:28

ZIG - partnerem konferencji: „Wellbeing w praktyce. Nowy styl funkcjonowania nowoczesnej firmy”

Konferencja „Wellbeing w praktyce. Nowy styl funkcjonowania nowoczesnej firmy” - największe wydarzenie wellbeingowe w Polsce!
Już 20 marca 2019 roku odbędzie się długo wyczekiwana, coroczna konferencja „Wellbeing w praktyce”. We Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia już po raz trzeci będzie można uzyskać wiedzę, inspirację oraz konkretne rozwiązania, jak wdrożyć wellbeing w swojej firmie i tym sposobem przyjąć nowy styl funkcjonowania.
 
Nowoczesne organizacje postrzegają ludzi jako kluczowy kapitał. W związku z tym nowatorski styl zarządzania uwzględnia holistyczne podejście do pracownika i troskę o jego stan psychofizyczny.
Dbając o dobrostan pracowników, uzyskuje się w zamian wzrost efektywności, zaangażowania i lojalności wobec firmy, co bezpośrednio przekłada się nie tylko na wynik biznesowy, ale i pozytywny wizerunek organizacji. Na konferencji odpowiemy na pytania m.in. jak skutecznie wdrażać wellbeing w organizacji, jak menagerowie mogą zadbać o siebie i pracowników, jak tworzyć mistrzowskie zespoły w oparciu o wellbeing oraz czy dbanie o dobrostan pracowników opłaca się pracodawcy.
Aby skutecznie wdrożyć wellbeing w organizacji warto działać kompleksowo w 6 obszarach: świadomości, zdrowia, relacji, miejsca pracy, kultury organizacyjnej oraz systemów i procesów.
Tematyka konferencji jest więc kluczowa nie tylko dla właścicieli, kadry menadżerskiej i pracowników działów HR, CSR, EB, PR, ale również dla coachów, trenerów biznesu, doradców personalnych, psychologów pracy czy konsultantów zarządzania.
 
Głównym organizatorem 3 edycji konferencji jest Wellbeing Institute, którego misją jest podnoszenie poziomu wellbeingu ludzi i organizacji. Misję tę realizuje m.in. poprzez edukację, szerzenie dobrych praktyk wellbeingowych i bezpośrednią współpracę z biznesem podczas wdrażania programów wellbeingowych.
 
Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą:
- Beata Kapcewicz - współzałożycielka i mentor Wellbeing Institute, praktykujący lider, trener zarządów i liderów,
- Jakub B. Bączek - przedsiębiorca, podróżnik, trener mentalny, autor kilkunastu książek,
- Jaro Bieniecki - twórca i Prezes Runmageddonu, mówca inspiracyjny.
 
Natomiast prelegenci - praktycy wellbeingu - podzielą się swoim doświadczeniem m.in. z Ikea Industry, Velux, Volvo, Kaufland, Ops Talent (pierwsza firma w Polsce z certyfikatem Wellbeing Leader).
 
Dodatkowo w dniu 21.03.2019 r. będzie można uczestniczyć w warsztatach związanych z tematyką wellbeingu.
To wyjątkowa konferencja z praktyczną wiedzą i skutecznymi rozwiązaniami dla biznesu.
 
Więcej informacji o konferencji oraz możliwość zakupu biletów na stronie: www.wellbeingwpraktyce.plPonadto w załącznikach mogą Państwo pobrać program wydarzenia.
 
Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy jest partnerem konferencji: „Wellbeing w praktyce. Nowy styl funkcjonowania nowoczesnej firmy”. W związku z czym chcielibyśmy podzielić się z Państwem partnerskim linkiem zniżkowym do zakupu biletów na konferencję https://bit.ly/2DNCsbE.
 
wellbeing FB