wtorek, 19 luty 2019 15:28

Zaproszenie na śniadanie biznesowe PwC | Finance of the future |

Zaproszenie na śniadanie biznesowe PwC | Finance of the future | 27 lutego 2019 r. | Wrocław
 
Najnowsze trendy w zakresie optymalizacji procesów biznesowych i finansowo-księgowych wiążą się z inwestowaniem w nowoczesne technologie i rozwojem narzędzi automatyzujących kluczowe procesy. Dlatego w imieniu firmy PwC oraz Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych Finexa zapraszamy na śniadanie biznesowe, dedykowane następującym kwestiom:
- Automatyzacja procesów biznesowych i finansowo-księgowych przy użyciu m. in. narzędzi RPA (Robotic Process Automation),
- Management reporting,
- Cyberzagrożenia - obecne wyzwania dla bezpieczeństwa aktywów oraz procesów biznesowych i produkcyjnych.

Śniadanie Biznesowe odbędzie się w środę, 27 lutego 2019 r. o godzinie 10:00 (rejestracja i poczęstunek od 9:30), w DOUBLETREE BY HILTON HOTEL WROCLAW, ul. Podwale 84 we Wrocławiu.
 
Wydarzenie kierowane jest do członków zarządów oraz dyrektorów finansowych.
Szczegóły organizacyjne oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej wydarzenia - https://pwc.to/2GRq79l.
 
Bardzo prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 25 lutego. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o zgłoszenie maksymalnie 2 osób z jednej spółki. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja nie jest jednoznaczna z przyjęciem zgłoszenia, zapraszamy do przybycia po otrzymaniu osobnego potwierdzenia udziału.
finance-of-the-future