KONFERENCJA PRZENIESIONA: Niebezpieczeństwo Internetu

Przeniesiona Konferencja Niebezpieczeństwo Internetu - baner

Konferencja pn. „Niebezpieczeństwo Internetu” zostaje przeniesiona z uwagi na zalecenia dot. działań prewencyjnych w związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa. O nowym terminie konferencji poinformujemy Państwa niezwłocznie po podjęciu decyzji.

Cyberbezpieczeństwo, rządowe programy wsparcia przedsiębiorstw, depapieryzacja oraz niskie podatki w nowych technologiach to główne tematy konferencji, która odbędzie się 26 marca w Centrum Biznesowo – Konferencyjnym ZIG we Wrocławiu.

„Niebezpieczeństwo Internetu” to główny temat konferencji organizowanej przez SmarTech-IT i Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Wśród zaproszonych prelegentów znalazł się m.in. Wojciech Murdzek – Wiceminister Rozwoju, który przybliży rządowe programy wsparcia dla przedsiębiorców.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się wielu interesujących rzeczy na temat podstaw prawnych związanych z bezpieczeństwem cyfrowym, odpowiedzialności pracownika oraz podstawowych rodzajów ataków w cyberprzestrzeni i ich skutków. Omówione zostaną również przykłady udanych ataków hakerskich oraz metody zabezpieczenia organizacji przed tego typu działaniami w sieci. Zagadnienia te przybliży Dariusz Jędryczek – Doradca Zarządu ds. Cyberbezpieczeństwa w SmarTech-IT.

Jednym z tematów spotkania będzie również depapieryzacja w przedsiębiorstwach. Michał Ledwoch – Business Development Manager w Smartech-IT, opowie o podpisie elektronicznym w biznesie, jego podstawach prawnych i korzyściach z korzystania z tego rozwiązania.

Mowa będzie również o niskich podatkach dla nowych technologii i rozwijających się firm, uldze B+R oraz preferencjach IP BOX. Zagadnienia te przybliży Rafał Kufieta – CEO, specjalista podatkowy KHG Group.   

Patronem medialnym wydarzenia jest portal WroBiznes

Konferencja odbędzie się w czwartek, 26 marca 2020 r., od godz. 9.00 do 14.00 w Centrum Biznesowo-Konferencyjnym Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 we Wrocławiu. Agenda spotkania: http://bit.ly/3ctTaNT.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 23 marca 2020 r.

Leave A Reply

Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram
YouTube