Zaczynamy VIII Wrocławskie Forum Kobiet!

Ze względu na sytuację epidemiczną, tegoroczne Wrocławskie Forum Kobiet odbywa się w nowej formule. Będą to wyjątkowe wywiady z trzema wspaniałymi kobietami: Beatą Tadlą, Weroniką Nowakowską oraz prof. Małgorzatą Łukowicz. Serdecznie zapraszamy!

– Witamy Państwa na VIII Wrocławskim Forum Kobiet – mówi Eliza Greber, wiceprezes Zachodniej Izby Gospodarczej Pracodawcy i Przedsiębiorcy. – Bardzo cieszymy się, że mimo obecnej, nie najłatwiejszej sytuacji, są Państwo z nami. Mam nadzieję, że rozmowy, które za chwilę Państwo obejrzą, staną się dla Was nie tylko źródłem cennej wiedzy, ale również ciekawą inspiracją do własnego rozwoju.

– Ostatnio nasza codzienność w dużej mierze przeniosła się do świata cyfrowego – mówi Barbara Pokorny, Dyrektor Zarządzająca w Euroimpex S.A., wiceprzewodnicząca rady Zachodniej Izby Gospodarczej Pracodawcy i Przedsiębiorcy. – Dlatego sądzę, że to również dobra przestrzeń dla naszego corocznego spotkania. Drodzy Państwo, VIII Wrocławskie Forum Kobiet uważam za otwarte!

Specjalnie dla uczestniczek i uczestników Wrocławskiego Forum Kobiet, Beata Tadla – prezenterka radiowa i telewizyjna opowie o odwadze i wysokich kompetencjach kobiet sukcesu. Temat odporności psychicznej przybliży Weronika Nowakowska, wicemistrzyni świata w biathlonie, redaktorka naczelna portalu Superbabka.pl. Pani prof. Małgorzata Łukowicz – specjalistka w dziedzinie rehabilitacji medycznej, balneologii i medycyny fizykalnej, kierowniczka Kliniki Rehabilitacji Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” opowie o sukcesach terapii konopiami medycznymi. 

Rozmowy te przeprowadziła Monika Suder, redaktorka Telewizji Echo24. Wywiady zostaną opublikowane na portalu www.WroBiznes.pl 30 czerwca 2020 r. (wtorek) o godzinie. 10.00. Rozmowy dodatkowo zostaną wyemitowane na antenie telewizji Echo24. 

Organizatorem wydarzenia jest Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy.

Program VIII Wrocławskiego Forum Kobiet:

10:00 Wywiad z Beatą Tadlą

10:15 Wywiad z Weroniką Nowakowską 

10:30 Wywiad z prof. Małgorzatą Łukowicz

10:45 Film o projektach zrealizowanych przez Fundację Procuro

Leave A Reply

Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram
YouTube