Bonus za otworzenie konta w Banku Spółdzielczym w Oławie

  • Home
  • Promocja
  • Bonus za otworzenie konta w Banku Spółdzielczym w Oławie

Bank Spółdzielczy w Oławie zaprasza klientów do założenia darmowego konta w jednej z jego placówek. To wystarczy, aby otrzymać premię w wysokości 100 zł.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Bank Spółdzielczy w Oławie ruszył z promocją nowoczesnego konta młodzieżowego pozwalającego w pełni cieszyć się aktywnym trybem życia. W przypadku otwarcia rachunku osobistego w jednym z oddziałów banku: w Oławie, Jelczu-Laskowicach, Domaniowie, Skarbimierzu, Wiązowie oraz w Punkcie Obsługi Klienta we Wrocławiu, można otrzymać nawet 100 złotych – 50 złotych za samo założenie konta oraz kolejne 50 złotych za jego polecenie. 

Oferta skierowana jest do uczniów i studentów w wieku od 13 do 26 lat. Młodzież może więc rozpocząć nowy rok akademicki z nowym kontem i dodatkowym zastrzykiem gotówki. Akcja ma na celu zachęcenie młodszej grupy klientów do rozpoczęcia bankowości z lokalnym bankiem, który posiada w swojej ofercie ważne dla nich rzeczy takie jak płatności mobilne za pomocą BLIK, Google Pay, Apple Pay oraz bankowość internetową. Oprócz tego Bank Spółdzielczy w Oławie oferuje stały dostęp do konta za pomocą aplikacji mobilnej oraz bezpłatne wypłaty z bankomatu za pomocą BLIK.

Młodzież może skorzystać ze specjalnej promocji tylko do końca października. Więcej informacji na temat konta młodzieżowego z bonusem znajduje się na stronie: https://www.bs.olawa.pl.

Bank Spółdzielczy w Oławie jest członkiem Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy.

Leave A Reply

Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram
YouTube