Już dziś Wielka Gala Biznesu!

To właśnie dziś, podczas Wielkiej Gali Biznesu, poznamy Laureatów 17. edycji konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”. W tym roku odbędzie się ona na Stadionie Wrocław. Jednak mogą w niej uczestniczyć wszyscy zainteresowani, gdyż będzie dostępna online. Początek o godz. 19.00.

Wielka Gala Biznesu jest uwieńczeniem odbywającego się co roku konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”.  To również miejsce spotkań dolnośląskiego biznesu, nauki i samorządu oraz przedstawicieli wszystkich podmiotów uczestniczących w przedsięwzięciu. Również w tym roku zaplanowano to wydarzenie. Niestety w związku z trudną sytuacją epidemiczną, będzie musiało odbyć się w nieco innej formie niż pierwotnie zakładano.

– Włożyliśmy wiele starań w organizację tegorocznego wydarzenia, jednak ze względu na trwającą pandemię koronawirusa, nie możemy spotkać się w tak dużym gronie, jakbyśmy chcieli – mówi Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. –  Jednak, aby wszyscy zainteresowani mogli współuczestniczyć w tym wydarzeniu, będzie ono transmitowane online na naszym kanale YouTube. Liczę, że dzięki temu weźmie w nim udział jeszcze więcej sympatyków dolnośląskiego biznesu.   

Podczas tegorocznej edycji przedsięwzięcia zostaną przyznane statuetki Dolnośląskiego Gryfa w siedmiu kategoriach. Pięć z nich to zupełnie nowe lub też odświeżone propozycje. Należą do nich: Nagroda za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, Nagroda za sukces w biznesie dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych, Lider transformacji biznesu, Firma świadoma ekologicznie oraz Samorząd wspierający biznes. Gryfy przyznane zostaną także w dwóch znanych już wszystkim kategoriach: Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój oraz Dolnośląski Produkt Roku.

Tegoroczną Galę poprowadzą Paweł Orleański i Paweł Kluz – duet, który słynie ze swojego naukowo – magicznego show scenicznego. W koncercie finałowym wystąpi wokalistka jazzowa – Anna Malek, która jest obecnie jest także uczestniczką 11 edycji programu The Voice of Poland. Z kolei oprawę muzyczną zapewni kwartet pod dyrekcją Wojtka Bergandera.

Bezpośrednia transmisja Wielkiej Gali Biznesu dostępna będzie online na kanale YouTube: ZIG – Pracodawcy i Przedsiębiorcy – https://www.youtube.com/channel/UCpjut7IlurcVUOXMk4lMYtw oraz na stronie internetowej – www.gryfy.pl

Początek transmisji – 26 października 2020 r., godz. 19.00

http://www.gryfy.pl/

Leave A Reply

Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram
YouTube