Oferta DFG dla członków ZIG na Pakiet wadialny


Dolnośląski Fundusz Gospodarczy SP. z o.o. przygotował dla członków ZIG ofertę specjalną.

Każdy przedsiębiorca zrzeszony w ZIG, który w okresie od 07.03.22 r. do 31.03.22 r. złoży wniosek o udzielenie pakietu wadialnego i wniosek ten uzyskał pozytywną weryfikację otrzyma poręczenie wadialne do 500 000 PLN za 1 zł. 

Pakiet wadialny jest przyznawany na okres 12 miesięcy i może sięgnąć maksymalnie 1 000 000 PLN. 

Informacje podstawowe o zakresie działalności spółki

Dolnośląski Fundusz Gospodarczy Sp. z o.o.

DFG Sp. z o.o. jest podmiotem znajdującym się w portfelu kapitałowym Województwa Dolnośląskiego. Jej współwłaścicielem jest także Bank Gospodarstwa Krajowego SA Jest podmiotem stabilnym , bezpiecznym i wiarygodnym, który dysponuje istotnymi kapitałami własnymi. Jako podmiot działający na rynku finansowym jest badana przez agencję ratingową, a jej obecny RATING określony jest na poziomie A z perspektywą stabilną.

Istotą działalności spółki jest wsparcie sektora MŚP na Dolnym Śląsku. Polega ono na udzielaniu poręczeń oraz doradztwie w zakresie pozyskiwania kapitału skierowanego na rozwój działalności gospodarczej.

Warto zaznaczyć, iż poręczenia kredytów, pożyczek oraz leasingu przy spełnieniu określonych warunków pozostają DARMOWE natomiast poręczenia WADIALNE należą do najtańszych dostępnych na rynku w odniesieniu do konkurencji jaką stanowią gwarancje bankowe oraz ubezpieczeniowe.

Leave A Reply

Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram
YouTube