Zapraszamy na HR Wellbeing Forum

15-16 września 2022 roku, zapraszamy na konferencję HR Wellbeing Forum – online i stacjonarnie we Wrocławiu. Prelegentami są doświadczeni praktycy z branży HR oraz konsultanci i dyrektorzy organizacji współpracujących z firmami z różnych branż. W wydarzeniu weźmie udział Prezes Zachodniej Izby Gospodarczej Marek Pasztetnik oraz firmy członkowskie ZIG.
Więcej o konferencji dowiesz się: https://hrwellbeingforum.com/

Dlaczego warto uczestniczyć w konferencji?
● Podczas konferencji razem z uczestnikami, prelegentami i partnerami wymienimy się doświadczeniami z wdrożonych podczas pandemii projektów i strategii w kontekście najbardziej nurtujących nas obecnie pytań takich jak m.in.: jak zachęcić (a nie zmusić) ludzi do powrotu do biur? Jakie będą „biura przyszłości”? Jak możemy przygotować się na nowe trendy, zmiany podejścia do pracy, zdrowia i benefitów, które obserwujemy?
● Odpowiemy na pytania: Czym jest ESG czyli zrównoważony rozwój biznesu? Jak przygotować się do wdrożenia nowej dyrektywy ESG w przedsiębiorstwach od 2023 r. i jaki ma ona wpływ na wellbeing pracowników? Jak poradzić sobie z kolejnym kryzysem nie obciążając zdrowia kadry zarządzającej i pracowników firm? Z czego rezygnować, a z czego nie? Jak budować odporną organizację w dzisiejszych czasach ciągłych wyzwań? Jakie zmiany zostaną zaimplementowane
w prawodawstwie wszystkich państw członkowskich UE w zakresie Dyrektywy work-life balance?
● Poszerzymy wiedzę, omówimy różne wyzwania zdrowego środowiska pracy, jak i rozwiązań wellbeingowych dostosowanych do różnych branż;
● Dzięki networkingowi, nawiążemy wnoszące wartość, nowe kontakty biznesowe. 

W imieniu organizatorów oraz Zachodniej Izby Gospodarczej zapraszamy Państwa do udziału w konferencji i dołączenia do grona organizacji promujących zdrowe środowisko pracy, zainteresowanych wymianą doświadczeń z najnowszych projektów wdrażanych w latach 2021-2022 opartymi o prowadzone badania w firmach, chcących wiedzieć więcej o finansowaniu cyfryzacji procesów HR w organizacjach, efektywnych programach wellbeingowych, podnoszeniu zaangażowania pracowników w modelu pracy hybrydowej, hr analytics czyli ekonomii dobrostanu.
 
Dwa wyjątkowe dni, kilkanaście godzin merytoryki, eksperci z całej Polski, 6 paneli i ponad 25 tematów!


Konferencja jest uniwersalnie dostępna, uwzględniając obie formy uczestnictwa – w trybie stacjonarnym w kompleksie Inkubatora Przedsiębiorczości E-sportu oraz zdalnym na platformie streamingowej!
Dzięki patronatowi Zachodniej Izby Gospodarczej obowiązuje specjalna cena biletów -udział stacjonarny w pełnym programie 2-dniowej konferencji z wieczornym networkingiem ze specjalnym 23% rabatem to 1480 zł brutto do 31.08.2022, a do 11.09.2022 cena to 1820 zł brutto!

Aby skorzystać z promocyjnej ceny biletu prosimy wpisać w koszyku kod zniżkowy: ZIG23

Zapraszamy do udziału w HR Wellbeing Forum 2022!
Szczegóły dotyczące uczestnictwa znajdziecie Państwo na
stronie: https://hrwellbeingforum.com/bilety/

Leave A Reply

Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram
YouTube