XX edycja Konkursu “Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”: Złoty Trójkąt Biznes – Nauka – Samorząd

  • Home
  • Bez kategorii
  • XX edycja Konkursu “Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”: Złoty Trójkąt Biznes – Nauka – Samorząd

Już od pierwszej edycji w 2004 roku, Nagroda Dolnośląski Gryf zdecydowanie stawia na współpracę samorządów, lokalnego biznesu i instytucji nauki, nazywaną “Złotym Trójkątem”. Kapituła konkursu, składająca się z wybitnych przedsiębiorców, Rektorów wrocławskich szkół wyższych oraz przedstawicieli samorządów, takich jak Marszałek Województwa Dolnośląskiego i Prezydent Miasta Wrocławia, aktywnie wspiera tę inicjatywę.

W ramach promowania idei “Złotego Trójkąta”, Kapituła we współpracy z Partnerem Merytorycznym PwC, przygotowała kategorie konkursu “Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” skoncentrowane na tej współpracy.

Nagroda za Współpracę Nauki i Biznesu skierowana jest dla zespołu, który z sukcesem realizuje projekt na styku biznesu i nauki. Doceniane będą innowacyjność, zaawansowanie projektu, jego skalowalność i potencjał komercjalizacji, wynikający ze współpracy nauki i biznesu. Kapituła oceni również praktyki sprzyjające efektywnej wymianie wiedzy i doświadczeń pomiędzy członkami zespołu.

Kategoria Samorząd Przyjazny dla Biznesu promuje jednostki samorządu terytorialnego Dolnego Śląska, które skutecznie wspierają rozwój działalności gospodarczej we współpracy z biznesem. Kapituła doceni inicjatywy instytucji samorządowych wspierające firmy i przedsiębiorczość, wzmacniające potencjał regionalnej gospodarki, tworzące nowe miejsca pracy w regionie oraz pozytywnie oddziałujące na społeczność lokalną.

Kapituła XX edycji Konkursu “Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” wyróżnieni i nagrodzi najbardziej innowacyjne i zaangażowane projekty, które pozytywnie wpływają na rozwój regionu Dolnego Śląska poprzez współpracę między biznesem, nauką a samorządem.

Zachęcamy do uczestnictwa i zgłaszania swoich przedsięwzięć do konkursu, aby razem promować postęp i rozwój gospodarczy naszego regionu.

Więcej: http://www.gryfy.pl

Leave A Reply

Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram
YouTube