XX Dolnośląski Gryf – termin zgłoszeń do 2 października

Do 2 października przedłużono termin zgłoszeń do XX edycji Konkursu Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza. W konkursie mogą wziąć udział przedsiębiorstwa, samorządy oraz organizacje z Dolnego Śląska.

Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to całkowicie bezpłatny konkurs, który promuje i nagradza najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Od 2004 roku Kapituła Konkursu, w składzie m.in. rektorów najważniejszych wrocławskich uczelni, reprezentantów samorządów oraz przedstawicieli biznesu, nagradza tych którzy odnoszą realne sukcesy i wpływają na kierunek rozwoju regionu. 

W tym roku, Kapituła Konkursu wraz z PwC przygotowała siedem kategorii:

  1. Firma wspierająca rozwój pracowników
  2. Dolnośląski produkt roku
  3. Lider/ka biznesu
  4. Samorząd przyjazny dla biznesu
  5. Wschodząca gwiazda biznesu
  6. Współpraca nauki i biznesu
  7. Zielona transformacja

Przedsiębiorstwa, samorządy oraz organizacje, które chcą zdobyć prestiżową statuetkę „Dolnośląskiego Gryfa” mogą zgłaszać swój udział w tegorocznej edycji konkursu do 29 września 2023 na stronie: https://gryfy.pl/ankiety/

Każdy uczestnik może zgłosić swój udział aż w trzech kategoriach. Samo zgłoszenie uprawnia przedstawicieli firmy lub organizacji do udziału w Wielkiej Gali Biznesu, która odbędzie się 23 października 2023 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Wydarzenie to co roku przyciąga najważniejsze osobistości Dolnego Śląska ze świata biznesu, nauki, polityki i kultury.

Organizatorami konkursu są: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Partner Merytoryczny – PwC.

Wiecej: www.gryfy.pl

Leave A Reply

Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram
YouTube