Członkowie

“AB” S.A.

“ESMAX” Ewa Specjał

“GRUPA HEDRON” Sp. z o.o.

“Oleńka” Biuro Finansowo-Księgowe Justyna Piotrowska

“STASZYŃSKA” BRAMY

3LP SA

3M Wrocław Sp. z o.o.

AAVITA

Adin Sp. z o.o.

ADT Sp. z. o. o.

Agencja Reklamowa CzArt

Agencja Wizerunku i Rozwoju CAMBIAR

Aleksander Jatowtt OVB Allfinanz

Alior Bank S.A.

ALVENTI PARTNERS SP. Z O.O.

Aneth

Apartamenty Sky Tower Sp. z o.o.

Apeiron Synthesis S.A.

Applover Sp. z o.o.

APPS Sp. z o.o

ARTI-KOP Artur Bamberski

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

AURI-EKO Sp. z o.o.

AVANTA AUDIT Sp. z o.o.

Avantum Europe sp. z o.o.

AwarTech Sp. j.

Bank Gospodarstwa Krajowego Oddział we Wrocławiu

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.

Bank Spółdzielczy w Oławie

Bar “U BEATKI” Edward Andrzejczak

Białonoga Łukasz “LIKE”

Biuro Obsługi Inwestorskiej “COMPLEX” Mirosław Półtorak

Biuro Podróży Panorama Sp. z o.o.

Biuro Wspierania Inicjatyw Europejskich Pałac Szaszorowice Sylwia Lasota

BiznesPro Sp. z o.o.

BMW DEX Premium sp. z o.o.

Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o.

Bonair S.A.

Brokers Union Sp. z o.o.

Browar Stu Mostów sp. z o.o

BSO Prawo & Podatki

BUMECH-TECHNIKA GÓRNICZA Sp. z o.o.

CapitalConcept Sp. z o.o.

Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON

Centrum Inkubacji oraz Biznesu Sp. z o.o.

Centrum Lokalizacji CM Sp. z o.o. Sp. kom.

Centrum Pozytywnego Rozwoju Sp. z o.o.

Centrum Rehabilitacji i Balneologii AquaMed s.c.

CMSMirage Sp. z o.o.

Colliers International Poland Sp. z o.o.

COLOR PRESS Sp. z o.o.

CORSO Sp. z o.o.

Custom Mike

Cyfry & Litery

Czerkawscy Consulting Szkolenia Sp. z o.o.

Dagmara Zalewa Kancelaria Prawnicze Nieruchomości

Dash Dot Creation Sp z o.o. , Spólka Komnadorska

De Dietrich Technika Grzewcza Sp.z o.o.

DEKRA Certification Sp. z o.o.

DEX-POL Wróblowie s.j.

Diament Doradcy Finansowi

Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu

Dom Aukcyjny Mariola Nosko

Dom Inwestycyjny XELION Sp. z o.o.

DOZAMEL Sp. z o.o.

Drukarnia Wielkoformatowa Citydruk Sp. z o.o.

DTM Capital Sp. z o.o.

Dudek – Konstrukcje Stalowe Marcin Dudek

DUNCAN Joanna Bodak

DWG Design

EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

E-Work Polska

East European Consulting Sp. z o.o.

EiE Sp. z o.o.

EL-POM Elektroinstalacje Pomiary Mirosław Sokalski

Elektrotim SA

ELKO-BIS Systemy Odgromowe Sp. z o.o.

EMBIS Krzysztof Neścior

Emporium Group Sp. z o.o.

ES Sp. z o.o.

Euroimpex S.A.

Eurolider Sp. z o.o.

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.

Exco A2A Polska Sp. z o.o.

EXP-PECO Conseil

Expert Solutions Sp. z o.o.

Fabryka Idei Sp. z o.o.

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.

FINANSE CRV Sp. z o.o.

Firma Szkoleniowo-Handlowa „MAR-KUR”

FL GROUP

Fly Back Olszewski Andrzej

Fly on the cloud

FRANKONIA-Poland Sp. z o.o.

FRASPO Waldemar Jabłoński

FSWO Sp. z o.o.

Fundacja Aktywny Senior

Fundacja Cedar Promotion

Fundacja COLT

Fundacja Instytut Badań i Rozwoju Lokalnego

Fundacja Manus

GAMMA INSURANCE Sp. z o.o.

Garczyński Michał

Gospodarstwo Sadownicze Aleksandra Łakomiak

Grażyna Jopek

Grupa AF Sp. z o.o.

Grupa BTM S.C.

Hairmed Sp. z o.o.

HEAT SOURCES sp. z o.o.

HEWEA 2 Sp. z o.o.

Holmes Place Poland Sp. z o.o.

HR Zarządzanie Nowak Irena

ICAN Sp. z o.o. Sp. k.

ICG s.c.

IG Sp. z o.o.

IMAS International Sp. z o.o.

IMNS Polska Sp. z o.o.

Impel Business Solutions Sp. z o.o.

Impel Delivery S.A.

Impel Facility Services Sp. z o. o.

IMPEL Rental PRO Sp. z o.o.

Impel S.A.Impel Synergies Sp. z o.o.

IncomMedia Leszek Gorski

Infortes Sp. z o.o.

Inservices

INSTALBUD Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane

INSTYTUT PIĘKNA JĘDRZEJKO, GIL Sp. j.

INTEGRIT Spółka Akcyjna

INTEKO Solutions Sp. z o.o.

IRON MOUNTAIN POLSKA Sp. z o.o.

IT-Dev Sp. z o.o.

ITM Poland Sp. z o.o.

iWealth Management Sp. z o.o.

JADMAR Sp. z o. o.

Jarosław Skalik Business Support

JWW Sp. z o.o.

KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Łukasz Buczko

Kancelaria Adwokacka Joanna Szewczyk-Kmiecik

Kancelaria Doradztwa Inwestycyjnego i Mediacji Edward Wąsiewicz

Kancelaria Mediacyjna i Prawna Grażyna Górska

Kancelaria Notarialna Olga Kogut, Paulina Kaliniak s.c.

Kancelaria Prawna Cottyn Cúth s. r. o.

Kancelaria Prawna DJKP s.c.

Kancelaria Prawna Putz|Skrobich

Kancelaria Radców Prawnych dr Paweł Bojarski

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Sanocki

Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński

Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Lepka

Kandara Beauty Sp. z o.o.

Kangu Self Storage

KBSR Kamiński Baranowska- Seweryn Rajewicz Notariusze Sp.P.

KEA IBB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

KEBE Radosław Dudek

KHG Group sp. z o.o.

Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

KOMES

Komis Techniczny

KONICA MINOLTA Polska

Konsal Med Koszewicz Paweł

KONTAKT Sp. z o.o.

Krajowe Centrum Złota sp. z o.o.

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA

KRUK S.A.

Kulturaonline.pl Sp. z o.o.

LEADERSHIP MANAGEMENT POLSKA SP. Z O.O.

LEDIKO Sp. z o.o.

LEDSOPOL Sp. z o.o.

Legnicki Park Technologiczny S.A.

LEVIATAN Przedsiębiorstwo Usługowo-Rozbiórkowe

Lextrim Kancelaria Prawno – Finansowa Dominik Filas

LF CONSUMER sp. z o.o.

LUK-POL Spółka Komandytowa

Lux Med. Sp. z o.o.

MADU Sp. z o.o. Sp. k.

MAGIT Sp. z o.o.

MAK-DACHY Marcin Kozakiewicz

Mariański Group Zachód Doradztwo Prawno-Podatkowe sp.k.

MARKETCO Sp. z o.o.

MAY AGENCY TRAINING Sp. z o.o. Sp. k

mBank S.A.

Melita Medical

METALERG

METROPOLITAN INVESTMENT SA

MG&Partners Marcin Goszczyński

MIXSITE Wizerunek Firm

mLeasing Sp. z o.o.

MP Studio projektowanie wnętrz i realizacje

MyWayMedia

NAVSIM POLSKA Sp. z o.o.

NEST BANK S.A. III Oddział we Wrocławiu

NeuroSYS Sp. z o.o.

New Media Production sp. z o.o.

Noble Bank SA

NPS SA

ONELOGISTICS POLSKA Sp. z o.o.

OPEN GROUP agencja marketing&public relations

OPTA A. Maziarz-Lipka i L. Wieliczko Sp.J.

ORFIN STUDIO s.c.

Organique Sp. z o.o. Sp. k.

Orlica Private & Incentive Travel

Osiem Pomarańczy s.c.

OVB Allfinanz Dyrekcja Regionalna Ireneusz Tomczyk

Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o.

P.H.U. STASIAK Janusz Stasiak

P.P.H.IU ADEKO

PHU MAK-MET Stanisław Juśkiewicz

Piotr Pietryszyn Doradca Finansowy

PKS w Oławie S.A.

PMConsulting Sp. z o.o.

POL SPEED PACKAGING

Politechnika Wrocławska

Polska Press Grupa – Gazeta Wrocławska

Poltronic S.A.

Port Lotniczy Wrocław S.A.

Power Events

Powszechna Kasa Oszczędnościowa Bank Polski S.A.

PPF Hasco-Lek S.A.

PPH WADEX S.A.

Prasa Dolnośląska – Marcin Prynda

PricewaterhouseCoopers Polska sp. z.o.o. Audyt sp.k.

PRIVATE SOLUTIONS KANCELARIA FINANSOWA Sp. z o.o.

PRO TOOLS Dominika Figarska

ProfiLine Ruben Skrzypiec

PROMET-PLAST s.c.

Prometeia Capital Sp. z o.o.

Protecta Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BOŻENA RZĄDKOWSKA

Przedsiębiorstwo Energetyczne ESV S.A.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „MILPLAST” Paweł Wachowiak

Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe “ENERGOWENT” Andrzej Wróblewski

PZU Życie S.A.

R PARTNER Sp. z o.o.

Radio Wrocław SA

Rafał Walkowiak OVB

REAL LOGISTICS

Red Cloud Sp. z o.o.

RHENUS DATA OFFICE POLSKA

RKB sp. z o.o.

ROTEX Andrzej Ryżak

Russel Bedford Poland Akademia Sp. z o.o.

SANPRO SYNERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SELENA FM S.A.

Si4iT Sp. z o.o.

Silesia Brau Gastro

Sky Storage Sp. z o.o.

SoftServe Poland Sp. Z o.o.

Sołtysiński Kawecki & Szlęzak – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Komandytowa

Soter Sp. z o.o

Spaceone Sp. z o.o.

Specjalistyczne Centra Diagnostyczno-Medyczne Sp. z o.o. CORAMED

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA “MANUMANIA”

Spółka Adwokatów Malicki i Wspólnicy sp. j.

Stadion Wrocław Sp. z o.o.

Stargast Sp. z o.o.

Starlit Accounting Sp. z o.o.

stb24 Sp. z o.o.

Stowarzyszenie “Klub MBA Wrocław”

Stowarzyszenie Absolwentów WSB we Wrocławiu

Stowarzyszenie JCI Wrocław

Strategiczni Sp. z o.o.

STREFA MERITUM sp. z o.o

Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne Sp. z o.o.

SYGMA Sp. z o.o.

SYNERGIAgroup Sp. z o.o.

SZYMONEK-STEC ACADEMY

Tadeusz Smuś Consulting

Sławomir Czajka Doradca Podatkowy

Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.

TELE-ZDROWIE Sp. z o.o.

TelForceOne S.A.

Think&Grow Sp. z o.o.

TIM SA

Tomasz Kwaśniewski Projektowanie Architektoniczne

Tomasz Myca Consulting

TOMPOL Tomasz Ostafijczuk

TradeBridge sp. z o.o.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Usługi Doradczo-Biznesowe Edyta Zemła

Usługi Geodezyjne i Kartograficzne GEO-BER Teresa Bereżańska

VACO Sp. z o.o.

VALUE CREATION Jarosław Rubin

Vantage Development SA

VEGA Andrzej Oleksik

VENTIER

VILLA COTONINA Sp. z o.o.

Volleyball Wrocław S.A.

Vulcan Sp. z o.o.

W Kolorach Tęczy. Oficyna wydawnicza

W-D Daniel Wąsowicz

WENA STUDIO REKLAMY Tomasz Jurczak

WENDER IT Szymon Wolender

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

WPW Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.

Wróblewska Event Krystyna Wróblewska

Wrocławska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o.

Wrocławski Instytut Biznesu i Edukacji WIBE sp. z o.o.

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o.

WROPOL ENGINEERING

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

XLINE Sp. z o.o.

ZAE Sp. z o.o.

ZAKPOL Piotr Zakonek

ZUPBADURA Sp. z o.o. Sp. Kom.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram
YouTube